Energiateraapiad

Energiakeskuste (tšakrate) diagnoosimine ja tervendamine kristallpendliga

 

Kristallpendliga tšakrate diagnoosimisel saab rohkem teavet kliendi energeetilise seisundi kohta. Seansil on näha, kui tugev on tšakraid läbiv energiavoog. Kui tšakrat läbib vähe energiat, siis on tšakra töö ja tšakra mõjuväljas olevate organite töö häiritud. Kui tšakra on täielikult suletud, siis energiavool sellesse piirkonda on peatunud. Seansi ajal toimub tšakrate energeetiliste blokeeringute puhastamine ja vajaliku elujõuga laadimine.  Kaardistan seansi ajal energiakeskuste töö, soovi korral saab klient selle kaasa.

Seansi ajal klient lamab ja protsess on väga lõõgastav.

 

Seanss kestab umbes 1 tund.

Hind 50.-

 

 

 

 

 

Aura suuruse mõõtmine  ja energiakeskuste (tšakrate) töö kontrollimine reaalajas aurameetriga. Tšakrate töö korrastamine aurameetriga.

 

Aura suurus sõltub inimese hetke emotsionaalsest seisundist. Seansi ajal klient näeb reaalajas enda aura suurust ja energiakeskuste tööd – kuidas keskused puhastuvad, laadivad või kui ei tööta üldse st, et on blokeeritud. Blokeeritud energiakeskused takistavad eluenergia liikumist organismis. Kui aurameetriga tšakraid mõõtes on näha, et mõni tšakra on blokeeritud või ei tööta üldse, siis seansi ajal taastan energiakeskuse töö. Seansi ajal klient seisab.

 

Seanss kestab umbes 1 tund.

Hind 30.-