Klientide tagasiside

Siin on avaldatud osalejate tagasiside konstellatsioonide ja meditatsioonide kohta. Kui minuni jõuab veel arvamusi, siis lisan need siia jooksvalt.

*********

Olen Merle juures konstellatsioonides kokku kolm korda käinud (erinevate teemadega).  Viimasel korral tegin enda isikliku töö ning kuna paljud süsteemid said liikuma ja energia voolama, siis soovisin teiste töödes lihtsalt vaatleja olla ning mitte osaleda. See andis mulle omakorda võimaluse kogu protsessi kõrvalvaatajana kogeda.

Merle pühendumine, empaatia ja süvenemisoskus on hämmastavad. Ta oskab rahulikult suunata, turvalist ruumi hoida ning inimestel olla, kes parasjagu välja peal toimetavad. Minu jaoks on turvaline keskkond määrava tähtsusega, et kõik vajalik saaks kulgemisse minna.

Mind tõeliselt üllatas, kuidas Merle oskab ja suudab pause, teinekord pikki pause kanda ja hoida ka ilma midagi ütlemata. Merle ei ole närviline, kiirustav, tagant tõukav, lammutav ega sundiv. See annab inimesele vabaduse end ka mõnes ebamugavas (mida väli parasjagu näidata võib)  situatsioonis paremini tunda. Minule väga sobib, et töö ajal pigem räägitakse vähe ega toimetata liigselt mõistusega vaid keha ja tunnetusega.

Kui teie elus järjepidevalt mingid mõtted või mustrid pead tõstavad, siis on aeg tegutseda ning uurida süsteemselt, kust on juurpõhjus alguse saanud. Ei ole mõtet kanda koormaid, mis meile ei kuulu, ei ole mõtet korrata kellegi saatust, tuleb luua enda elu, enda tee ja enda valikud. Elus tuleb minna vastuseid otsima, et midagi muuta. Elus tuleb uurida ja avastada ja elus tuleb ELADA.

Mariin

***********

Pean sinuga oma rõõmu jagama. Ma olen sulle konstellatsiooni töö eest väga tänulik. Mul on terve rida uusi taipamisi tulnud.

Positiivsed sündmused on juhtunud juba paari päevaga…..uskumatult fenomenaalne on see, kuidas sa inimesi aitad! Triin

***********

Konstellatsioon on midagi väga kummalist ja kui seda ise ei ole kogenud, on seda päris raske uskuda.

Mõtlesin individuaalset konstellatsiooni proovida kuna peresuhted olid sassis. Lastega oli kuidagi keeruline ühisele keelele saada ja elu seisis. 

See, mis seal toimus oli  väga emotsionaalne. Ma ei mõista siiamaani, kuidas ilmusid erinevad elusituatsioonid, mida ma ise ei mäletagi ja millised emotsioonid ja tunded olid sinna kinni jäänud. Kui kõik see hakkas kehast vabanema, tuli kergus. Olin enda teadmata seda raskust endaga kaasas kandnud.

Pärast konstellatsiooni tööd on mu elu muutunud. Õige pea hakkas tütar minuga suhtlema normaalselt. Hakkasin elu nägema kuidagi hoopis teise pilguga ja hingamine läks kergemaks. Näen nüüd elu hoopis ilusamates värvides ja olen laetud positiivse energiaga. 

See oli väga põnev kogemus mida soovitan, kui on soov elus selgust saada ja oma elu muuta!  Aitäh Merle!

Riina

***********

Olen järjepidevalt osalenud meditatsioonides ja konstellatsioonides. Minu tunnetus on läinud sügavamaks ja erksamaks. Olen hakanud oma tundeid väljendama julgemalt kui varem. Nendes tegevustes olen saanud uusi teadmisi/taipamisi. Sageli on mõlemas tegevuses saanud määravaks kuuseis ja selle päeva energiad. Ühele päevale „satuvad” sarnase teemaga tööd. Kuigi tööd on väga erinevad, on minu jaoks sellel päeval üks läbiv joon, mis mind sügavalt puudutab. Meditatsioonis  olen tundnud teiste osalejatega sarnaseid energiaid.

Viimastes meditatsioonides oleme tunnetanud muusikat kui energiat. See on olnud minu jaoks eriliselt huvitav ja alati väga põnev. Vibratsioon, mis keha läbib on lõõgastav ja minu alateadvusest erinevaid teemasid ja lahendusi esile tõstev. Iga kord, kui tuleb uus taipamine saan sellest uut energiat selle teemaga edasi tegelemiseks. See annab rõõmu juurde minu päevadesse.

Aitäh sulle ja kõikidele osalejatele nende kogemuste eest!

Heli

***********

Aastaid tagasi kuulas minu isa “Hallo, Kosmos” saadet konstellatsioonidest ja ütles, et mina pean ka seda kindlasti kuulama. Peale saadet ostsin endale konstellatsioonide kohta raamatu, lugesin selle mitu korda läbi ning mõtlesin, et kunagi tahaks seda isegi kogeda. Soov sai teele antud ja elu viiski mind sinnani, et sõbranna soovitusel leidsin tee Merle konstellatsioonide töötuppa. Aeg oli minu jaoks kuidagi õige ja olin valmis lahendama muresid, mis mind terve senise elu saatnud olid.  Mulle sobib konstellatsioonide teraapiavormi puhul see, et ma saan ise valida ja keskenduda konkreetsele probleemile, mis mulle endale hetkel kõige olulisem tundub. Olen ka muid teraapiavorme proovinud, kuid konstellatsioonid on olnud kõige võimsamaks hinge tervendajaks. Olen tänulik, et mulle on antud võimalus seda kogeda. Sain palju elurõõmu ja kindlust ning sisemist rahu juurde. Ja minu tunnetus on mingile uuele tasandile jõudnud.

Egle

***********

Pöördusin Merle poole (konstellatsiooni eraseansile) seoses konfliktsete suhetega, eriti seoses emaga! Ma ei tea, mis seal ruumis täpselt toimus, aga me läksime tagasi minu lapsepõlves toimunud sündmustesse, kuhu ma olin ilmselt kinni jäänud! Lisaks emale oli ka päris mitu sündmust isaga mida ma endale ei ole teadvustanud, et need mind mõjutavad! Oli pisaraid, naeru ja äratundmist, aga mis peamine see kerguse tunne kui ma sealt lahkusin! Ja tõesti mul ei ole olnud emaga peale seal käimist mingisuguseid probleeme! Ootan huviga uusi kohtumisi Merlega, sest see on alles algus

Helin

***********

Kui hakkasin Merle juures meditatsioonides käima, oli esimestel kordadel raske keskenduda ja muud mõtted tikkusid pähe tulema, kuid mida aeg edasi, seda rohkem olin mõtetega kohal just selles ajahetkes. Samuti suutsin iga korraga rohkem ja rohkem tunnetada energiate liikumist. Pärast meditatsioone oli meel kerge ja vaatamata keerulistele olukordadele tööl ja isiklikus elus, suutsin jääda rahulikuks ning mured ei suutnud mind vastu maad suruda, nagu seda varem on elus juhtunud. Samuti hakkasin iseseisvalt mediteerimisega tegelema, mis on mind väga palju aidanud tasakaalu leidmisel rasketel hetkedel.

Elle

**********

Konstellatsiooni töötoa kuulutuse leidsin FB-st. Kui mina esimest korda töötuppa läksin oli minu suurimaks hirmuks konfidentsiaalsus. Sellest meetodist ei teadnud ma midagi. Otsides infot internetist läks asi ainult segasemaks. Võtsin vastu kindla otsuse, et lähen kohale ja vaatan, mis seal toimub. Suurimateks mõjutajateks olid asukoht, soodne hind ja uudishimu. Läksin kindla teadmisega, et olen ainult vaatleja ja endale ühtegi tööd ei tee.

Inimesed olid grupis väga avatud. Kõik teemad, mis erinevatel inimestel ülesse tulid puudutasid mind sügavalt. Ja oh üllatust! Juba järgmisel korral tegin disaini, et saada teada hinge tasandil, kus on minu koht peres/suguvõsas. Ma sain sealt tugevat positiivset energiat ja tuge. See kogemus oli minu jaoks üllatav ja suuresti elumuutev. Tulin oma mugavustsoonist välja, sain juurde julgust ja imelise kogemuse konstellatsioonimeetodi võimsusest ja toimimisest. Sellest imelisest kogemusest alates olen töötoas osalenud regulaarselt.

Energia ja erinevate tunnete kogemine on aidanud mul tulla täna paremini toime oma igapäevaste tegevuste ja olukordadega. Olen väga rõõmus, et minu kodukohas on olemas selline turvaline koht kus saan endast vabastada blokeeringuid, luua endale uued ja rõõmsamad maailmad.

Suur aitäh Merlele ja kõikidele inimestele, kes on olnud kaaslasteks mulle sellel teel! Imelisi kogemusi kõigile!

NB! KONSTELLATSIOON ON MEETOD, MILLEST SAAD ARU AINULT ISE LÄBI KOGEDES. Soovitan soojalt!

Renate

***********

Meditatsioonis kogetu on võimas ja rahustav. Rännates ja kujutledes annan ära selle, mida enam ei vaja ja võtan vastu uusi tundeid ja asju, mida tahan oma ellu. Mulle meeldivad erinevad meditatsioonid aga erilised on reedeõhtused. Seal lasen vabaks kogu nädala kogunenud pinged. Puhanuna ja positiivses energias olen kogu nädalavahetuse ja järgnevatel päevadelgi. Tegelen meditatsiooniga ka kodus aga grupis kogetu on kordades võimsam.

Suur tänu Merle! Jõudu ja jaksu eriliste võimaluste pakkumisel Jõgeval. Sellised võimalused on suurepärased, sest ei pea Tartusse sõitma.

Serena

***********

Hiljaaegu tegin Merle juures konstellatsiooni suhetest emaga. Kuigi minu ema on juba kolm aastat surnud, tundsin, et ei ole suutnud temast lahti lasta. Kontsellatsioonis tulid välja lapsepõlve probleemid, mille olin enda sisse ära peitnud ega soovinud endalegi tunnistada, et need mind painasid. Sain emale öelda seda, mis tema eluajal jäi ütlemata, samuti sain kuulata tema mõtteid sellega seoses. Kontsellatsiooni lõppedes sain emast lahti lasta, lasta tal minna. Tundsin, et mul oleks nagu suur koorem turjalt võetud ja minu sees on tohutu kergus, et võiksin lausa lennata. Tundsin, et saan nüüd vaadata ettepoole, mitte tagasi.

Piret

***********