Info Kliendile

Iga inimene tunnetab, milline teraapia talle sobib, milline terapeut talle sobib, milline side/energia tekib. Kui on sobivus, siis protsessid käivituvad, energiad muutuvad ja saavad tulla muutused.

 

Teraapiate käigus käivituvad kliendi sees erinevad energeetilised protsessid, mis vajavad aega. Energiad muutuvad sinu sees, miski hakkab muutuma sinu sees ja sind suunama. Hakkad märkama muutusi oma elus, inimestes enda ümber.  Kõik lihtsalt hakkab juhtuma, kui oled avatud ja lubamises.

 

Kõik teraapias toimuv ja kuuldu jääb terapeudi enda teada. Kliendile on tagatud täielik anonüümsus ja konfidentsiaalsus.

Klient tuleb teraapiasse omal vastutusel ja terapeut on kliendi abiline ja toetaja tema teel. Teraapiaseansid ei asenda tavameditsiini.

 

Kõikide teraapiate tulemuslikkus oleneb eelkõige vastuvõtja eelhäälestusest. Kindlasti ei ole mõtet teraapiasse tulla ootusega, et terapeut “kaotab probleemi ära”. Terapeut on siiski kliendi abiline sisemisel teekonnal ja ilma kliendi soovi ja nõusolekuta ei toimu midagi.