Konstellatsioonid

Konstellatsioonid

Hinge ja keha tervendamine konstellatsiooni meetodiga 

 

Individuaalsed konstellatsioonid 

 

Individuaalne konstellatsioon on sobiv algus Sinu teekonnal, kui tunned, et miski Sinu sees on valesti ja peab muutuma.

 

Konstellatsioonis töötame hinge tasandiga. Hing on see, mida me ei näe aga hing saab alati kõige rohkem haiget. Konstellatsioon aitab Sul näha, mis tegelikult on ja kui näed ja tunnistad, siis tunnistamine ja aktsepteerimine toob Sinu hinge rahu. Konstellatsiooni töös saab alati nähtavaks just see, mis on sellel hetkel inimese jaoks oluline ja täpselt niipalju, kui inimene sellel hetkel suudab vastu võtta.

 

Oled Sa märganud, mis Sinu hinges toimub? Kas sinu hing on rahul, terve, õnnelik või on seal mure, kurbus ja valu. Mis tunne sind kannab – kas raskustunne või kergus?

Kui sinu hingel on raske, valus ja kurb, siis, mis on see teema sinu sees, mis seda tunnet hoiab? Tunned, et oled sellest juba väsinud ja hing on kurnatud, jõud hakkab kaduma. Kas soovid seda vabastada või endas edasi kanda?

 

Mõnikord on nii, et Sa isegi ei oska kirjeldada seda, mis Sinu sees parasjagu toimub.

Sel juhul soovitan lihtsalt usaldada seda energiavälja, mis töö ajal hakkab suunama ja teeb nähtavaks just need pinge ja trauma kohad, mis Sinu jaoks peab sellel hetkel nähtavaks saama. Neid kohti vabastades saab tulla hinge rahu ja koos hingerahuga saab tulla rahu ka Sinu kehasse. Tunned, et kehasse tekib kergus ja ruum. Ja kui Sinu kehas on kergus ja ruum, siis saavad tulla ka Sinu ellu muutused, mis on Sulle Elu poolt määratud aga pole saanud tulla, sest kehas ei olnud ruumi.

 

Sina ise saad seda muuta, korda teha, tervendada. Kui oled valmis nägema ja muutma, saad tagasi jõu ja sinu hing terveneb.

 

Töö kestab umbes 2 tundi ja hind on 120 eurot.

 

Teen individuaalseid konstellatsioone Jõgeval ja Tartus. Kokkuleppel on võimalik teha ka mujal. 

Huvi korral võta minuga ühendust ja lepime kokku sobiva aja. Kirjuta millise teemaga tööd soovid, kas oled varem konstellatsiooni teinud ja kas soovid Jõgeval või Tartus. 

 

Sinuga töötab sertifitseeritud perekonstellöör Merle Meitus, 

Eesti Professionaalsete konstellööride assotsiatsiooni liige.

Kontakt tel 511 7563, e-post: merle.meitus@gmail.com.

 

Grupi konstellatsioonid

Konstellatsioonid näitavad, kuidas meie esivanemate traumad, kellega saatus meid seob, püsivad ja mõjutavad järeltulijate elu. Samuti teeb ta nähtavaks lapsepõlves toimunud traumad, mida me ei pruugi mäletada aga mis mõjutavad meie elu senini. Paljud sümptomid meie elus esindavad just seda osa, mis on inimese enda elulooraamatust või perekonna loost välja jäetud.

 

Konstellatsiooni töös on oluline, et kliendil oleks võimalik avada oma süda sellele, mis konstellatsiooni töö esile toob. Tegemist on integratsiooniprotsessiga. See on järkjärguline protsess, kus tasakesi lähenetakse sellele, mida varem kogeti dramaatiliselt ja traumeerivalt. 

Töö käigus traumaga seotud energia vabaneb ning ideaalis saab sellest hiljem inimest toetav ressurss.

 

Läbi konstellatsiooni välja on võimalik vaadata ükskõik millist hetkel olulist teemat elus, saada teada, miks see on tekkinud, kelle või millega seotud. Ja kui näed ja tunnistad seda, mis tegelikult on, siis leiad oma hinges rahu. Ja selle hingerahuga jõuad ka rahusse oma kehaga.

 

Konstellatsioonis me vahel saame lõpetada mingi liikumise, mida me varem ei olnud võimelised või ei saanud lõpetada, energia leiab oma õige koha ja sinu elu hakkab muutuma. Muutused sinus saavad tulla siis, kui sinus on piisavalt ruumi, aega ja lubamist.

 

Konstellatsioonide töötoas teeme soovijatele nii konstellatsioone isikliku teemaga, kui ka lühikesi universaalseid minikonstellatsioone (disaine). Disain on mingi hetkeolukorra vaatamine.
  Teemad võivad varieeruda seinast-seina. Pingelised suhted partneri, laste, vanemate või oma sugulastega, tervisega seotud teemad, külluse ja rahulolu suurendamine oma elus, töö, elukoha või muude valikute tegemine jne. Tihti on suur abi ka juba sellest, kui panna teema/probleem väljale üles ja näha seda pilti kuidas asjad tegelikult on (teha disain).

 

Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ja selleks ei pea ennast kuidagi ette valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda.

 

Osalemine töötoas:


  Osalemine asendaja/vaatlejana 20 eurot.
  Lühi konstellatsioon (disain) 50 eurot.
  Isikliku teemaga konstellatsioon 120 eurot (eelregistreerimisega).

, Konstellatsioon paarile 200 eurot (eelregistreerimisega).


  Tasumine kohapeal sularahas.

Kui teed disaini või isikliku teemaga konstellatsiooni, siis eraldi osalemistasu ei pea maksma.

 

Kuna tööde arv on piiratud, siis teata varakult oma töö soovist – kas soovid disaini või konstellatsiooni isikliku teemaga. Disaini soov tekib tihti ka kohapeal.

 

Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.
  Osalemiseks on kindlasti vaja registreerida kuna grupi suurus on piiratud!

 

Grupi konstellatsioonid toimuvad Jõgeval ja Viljandis.

Toimumisajad ja kohad kajastuvad kodulehe kalendris ja Facebookis.

 

Kui soovid olla kursis konstellatsiooni töötubade toimumisaegadega ja ka muude sündmustega, mida läbi viin,  siis edasta oma e-posti aadress ja nimi mulle merle.meitus@gmail.com ja liidan sind gruppi ning info jõuab alati sinuni. Märgi juurde „liitun grupiga“.

Tule ja muuda oma elu!

 

Disainid ehk minikonstellatsioonid

Grupi töötubades teeme ka disaine, kus on võimalik vaadata mõnda konkreetset situatsiooni, suhet või olukorda, mis just praegu häirib sinu elu ja teeb hinge rahutuks. Juba väike disain võib meid aidata mõista mõnda olukorda, inimest ja aidata kaasa soovitud lahenduse või otsuse suunas. 

Siin on mõned näited, mida on võimalik konstellatsiooni väljal vaadata:

1) Mina ja minu vanemad. See disain näitab väga olulist infot – kas meil on hingetasandil side oma vanematega. See on kõige olulisem koht, kust saab alguse kõik see, mis mõjutab sinu ja sinu laste elu. Kui side puudub, siis meie või meie laste elus on palju ebaõnnestumisi, raske hakkama saada, partnerlussuhted ebaõnnestuvad jne.

2) Mina ja minu pere. Disain näitab, kuidas toimivad meie peresisesed suhted hingetasandil – millised on suhted partneriga, lastega. Kes on kellega rohkem seotud või side üldse puudub, millised probleemid väljenduvad peresiseselt.

3) Mina ja minu Ego. Kui palju mõjutab ego sinu elu.

4) Nais-ja meesosa minu sees. Kas on tasakaalus, milline osa domineerib.

5) Mina ja minu raha. Kas oled ühenduses oma raha liikumisega või takistab seda miski.

6) Mina ja minu sisemine laps. Kas oled ühenduses või kaotanud selle kontakti, mida ta sulle ütleks.

7) Kas eelmine suhe on lõpetatud. Kui hingetasandil on eelmine suhe lõpetamata, siis uus suhe ebaõnnestub. Saab väljale panna kõik eelmised suhted ja vaadata, kas hingetasandil on seoseid.

8) Praegune suhe partneriga ja selle mõjutused vanemate ja suguvõsa poolt. Disaini käigus avaldub, kuidas mõjutavad praegust suhet partnerite vanemad ja suguvõsasüsteem. Või veel keegi, keda arvad, et mõjutab.

9) Kui hetkel ei ole kindlat suhet, saab vaadata suhet võimaliku sinu jaoks sobiliku partneriga (ei pea olema konkreetne isik, vaid sinu jaoks oluliste omadustega hüpoteetiline inimene). Disain näitab, kas teil on side ja kui kaugel ta sinust asub. Mis takistused vahel on.

10) Mina, minu partner ja ühine eesmärk. Disain näitab, kas näete mõlemad partneriga oma ühist eesmärki ühtemoodi ja kuidas olete seotud erinevatel tasanditel – hingetasandil, füüsilisel tasandil ja mentaalsel tasandil.

11) Mina ja minu noorem mina. Disaini käigus saab suhelda oma noorema minaga ja teada, kas tal on sulle olulist infot edasi anda. Kas side on olemas või vajab miski tervendamist.

12) Mina ja minu vaimne teejuht. Disaini käigus saab suhelda oma teejuhiga, võtta vastu sõnumid.

13) Mina ja minu Elu. Disaini käigus näed, kas sinu Elul on sulle juhiseid anda. Mida tahab Elu sulle öelda, mida tahad elult küsida.

14) Erinevad valikud elus. Kui ei oska valida või ei tea, mis on sinu jaoks õige või kahtled erinevate otsuste vahel.

15) Minu sisemised ressursid. Kontakt endaga on kontakt oma sisemiste ressurssidega. Võib juhtuda, et erinevatel eluetappidel on mõni osa sinust eemaldunud. Sel juhul oleme kaotanud oma terviklikkuse ja kooskõla enda sees. Töö käigus on võimalik näha kas oled kooskõlas kõigi oma sisemiste ressurssidega ja vajadusel sisemine tasakaal taastada. Töö oma sisemiste ressurssidega tagab parema kontakti iseendaga, loob terviklikkuse tunde, tasakaalustab sisemises plaanis ja kokkuvõttes annab suurema toe, enesekindluse ja rahulolutunde elus toimimiseks.

16) Ressursi vastuvõtmine suguvõsa süsteemist. Kui on olemas mingi oskus või omadus ja soovid seda rohkem oma ellu, siis on võimalik suguvõsa süsteemist leida see inimene, kellel on seda ressurssi sulle anda. Eelnevalt mõelda enda jaoks läbi, mille jaoks sul seda vaja on, mis siis sinu elus muutuks? Kui võtad selle vastu pead ka vastutama, kas suudad seda kanda?

17) Võtta vastu suguvõsa süsteemist väljajäetud suguvõsa liige ja temaga seotud ressursid. Kui tead kedagi, kes on süsteemist välja heidetud, siis saab talle anda koha ja vastu võtta ka need ressursid, mis on seni jäänud kättesaamatuks.

18) Saada teada kellega oled suguvõsas kõige rohkem läbipõimunud, kellega on kõige rohkem sarnasust. See aitab näha kuhu suunda peaks vaatama, vaata nende lugu, mis nende elus oli olulist mida üle võtta.

Need on ainult mõned näited minikonstellatsioonide kohta, alati on võimalik vaadata just seda teemat, mis on hetkel sinu elus oluline.