Konstellatsioonid

Konstellatsioonid

Hinge ja keha tervendamine konstellatsiooni meetodiga

đź’«INDIVIDUAALSED KONSTELLATSIOONID 

– ainult Sina ja Mina ja Energiaväli, milles on kogu Sinu suguvõsasüsteem. Sinu aeg, Sulle loodud ruum, usaldus…….ja niiviisi vaikselt hakkavad lahti hargnema Sinu lood, mida enda teadmata kannad.

Kehamälus on kõik see, mis on Sind mingil elu perioodil raskelt mõjutanud ja jätnud oma jälje. Kui oled valmis kõike vaatama, tunnistama ja vabastama oma kehast, saad tagasi kerguse, oma jõu ja väe ning Elu ja energia voolab jälle Sinus.

Individuaalne konstellatsioon on sobiv algus Sinu teekonnal, kui tunned, et miski Sinu sees on valesti ja peab muutuma.

Konstellatsioonis töötame hinge tasandiga. Hing on see, mida me ei näe aga hing saab alati kõige rohkem haiget. Konstellatsioon aitab Sul näha, mis tegelikult on ja kui näed ja tunnistad, siis tunnistamine ja aktsepteerimine toob Sinu hinge rahu. Konstellatsiooni töös saab alati nähtavaks just see, mis on sellel hetkel inimese jaoks oluline ja täpselt niipalju, kui inimene sellel hetkel suudab vastu võtta.

Kui sa tunnetad korraks oma Hinge – mis Sinu hinges toimub? Mis tunne Sind kannab – kas raskustunne või kergus?

Mõnikord on nii, et Sa isegi ei oska kirjeldada seda, mis Sinu sees parasjagu toimub, seda seisundit.

Sel juhul soovitan lihtsalt usaldada seda energiavälja, mis töö ajal hakkab suunama ja teeb nähtavaks just need pinge ja trauma kohad, mis Sinu jaoks peab sellel hetkel nähtavaks saama.

Neid kohti vabastades saab tulla hinge rahu ja koos hingerahuga saab tulla rahu ka Sinu kehasse. Tunned, kuidas kehasse tekib kergus ja ruum. Ja kui Sinu kehas on kergus ja ruum, siis saavad tulla Sinu ellu muutused, mis on Elul Sinu jaoks.

Sina ise saad kõike muuta, korda teha, tervendada. Kui oled valmis nägema ja muutma, saad tagasi oma jõu ja väe, sinu hing terveneb ja Elu ja energia voolab jälle Sinus.

Konstellatsiooni töö kestab umbes 2 tundi ja hind on 130 eurot.

Individuaalsed konstellatsioonid toimuvad Jõgeval ja Tartus. Kokkuleppel on võimalik teha ka mujal.

Huvi korral võta minuga ühendust ja lepime kokku sobiva aja. Kirjuta millise teemaga tööd soovid, kas oled varem konstellatsiooni teinud ja kas sulle sobib Jõgeval või Tartus.

Sinuga töötab sertifitseeritud perekonstellöör Merle Meitus,

Eesti Professionaalsete konstellööride assotsiatsiooni liige, täiendõpe rahvusvahelises konstellatsiooni õppes.

Kontakt tel 511 7563, e-post: merle.meitus@gmail.com

 

đź’«GRUPI KONSTELLATSIOONID

Kui Sa vaatad sügavamale enda sisse, siis kuidas sa ennast tunned?

On seal seisundeid, millele Sa ei oska seletust anda – kurbus, hirm, ärevus, häbi, viha, valu, süütunne, ebakindlus, tervisega on miski valesti?

On seal lahendamata teemasid, mida oled ikka ja jälle vaikselt tagasi lükanud, et mitte neid tunnistada, kuigi need teemad on Sulle korduvalt ennast näidanud?

Mis toimub Sinuga hinge tasandil ja kuidas lahendamata teemad meid mõjutavad?

Kehamälus on kõik see, mis on Sind mingil elu perioodil raskelt mõjutanud ja jätnud oma jälje, mida enda teadmata kannad. Hinge tasandil oled energeetiliselt seotud mineviku lahendamata teemadega, mida Sa teadlikult ise ei tea. Need on energeetilised ühendused kuhu ei pääse ise ligi. Ka lapsed oma ebatavalise käitumisega näitavad, et midagi on vanematel lahendamata. Alaealiste laste teemasid lahendatakse konstellatsioonis vanemate kaudu.

Konstellatsioonid näitavad ka, kuidas meie esivanemate traumad, kellega saatus meid seob, püsivad ja mõjutavad järeltulijate elu. Samuti teeb ta nähtavaks lapsepõlves toimunud traumad, mida me ei pruugi mäletada aga mis mõjutavad meie elu senini.

Paljud seletamatud seisundid meie elus näitavad just seda osa, mis on inimese enda elulooraamatust või perekonna loost välja jäetud.

Konstellatsiooni töös on oluline, et kliendil oleks võimalik avada oma süda sellele, mis konstellatsiooni töö esile toob. Tegemist on integratsiooniprotsessiga. See on järkjärguline protsess, kus tasakesi lähenetakse sellele, mida varem kogeti dramaatiliselt ja traumeerivalt.

Töö käigus traumaga seotud energia vabaneb ning ideaalis saab sellest hiljem inimest toetav ressurss.

Läbi konstellatsiooni välja on võimalik vaadata ükskõik millist hetkel olulist teemat elus, saada teada, miks see on tekkinud, kelle või millega seotud. Ja kui me näeme ja tunnistame seda, mis tegelikult on, siis leiad oma hinges rahu. Ja selle hingerahuga jõuad ka rahusse oma kehaga ja muutused sinu elus saavad toimuda.

Konstellatsioonis me vahel saame lõpetada mingi liikumise, mida me varem ei olnud võimelised või ei saanud lõpetada, energia leiab oma õige koha ja sinu elu hakkab muutuma.

Muutused sinus saavad tulla siis, kui sinus on piisavalt ruumi, aega ja lubamist.

Kui oled valmis kõike vaatama, tunnistama ja vabastama oma kehast, saad tagasi kerguse, oma jõu ja väe ning Elu ja Energia voolab jälle Sinus.

Töötoas teeme soovijatele nii konstellatsioone isikliku teemaga, kui ka lühi konstellatsioone ehk siis mingi hetkeolukorra vaatamist.

Teemad võivad varieeruda seinast-seina. Pingelised suhted partneri, laste, vanemate või oma sugulastega, tervisega seotud teemad, külluse ja rahulolu suurendamine oma elus, töö, elukoha või muude valikute tegemine jne. Tihti on suur abi ka juba sellest, kui panna teema/probleem väljale üles ja näha seda pilti kuidas asjad tegelikult on (teha lühi konstellatsioon).

Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ja selleks ei pea ennast kuidagi ette valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda.

Konstellatsiooni väli töötab kõigiga, kes on ruumis. Läbi teiste tööde saad vastuseid ka iseenda lahendamata teemadele või kohtadele elus ja mingi kerguse enda sees.

Iga konstellatsiooni töötuba loob ennast ise – inimestega, kes on sinna juhatatud ja teemadega, mis hakkavad tasapisi hargnema. Kui Sa oled sinna osalema tulnud, siis on selleks alati põhjus, miks sa pidid sinna jõudma. Taipamised tulevad hiljem, Sina pead ainult oma sisetunnet usaldama…..

Kutsu kaasa hea tuttav või lähedane, ehk on just talle seda kogemust hetkel väga vaja. Sina saad soovitada!

Kui soovid isikliku teemaga konstellatsiooni, siis on vajalik eelnevalt teada anda kuna tööde arv on ajaliselt piiratud.

Grupi konstellatsioonid toimuvad Jõgeval, Tartus ja Viljandis.

Toimumisajad ja kohad kajastuvad kodulehe kalendris ja facebookis:

https://www.facebook.com/Konstellatsioonid.Teraapiadhingelejakehale/

Osaluspanus:

Osalemine asendaja/vaatlejana 20 eurot.

Lühi konstellatsioon 65 eurot.

Isikliku teemaga konstellatsioon 140 eurot (eelregistreerimisega).

Konstellatsioon paarile 200 eurot (eelregistreerimisega).

Tasumine kohapeal sularahas.

Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.

Osalemiseks on kindlasti vaja registreerida kuna grupi suurus on piiratud!

Töötuba viib läbi sertifitseeritud perekonstellöör Merle Meitus,

Eesti Professionaalsete konstellööride assotsiatsiooni liige,

täiendõpe rahvusvahelises konstellatsiooni õppes,

Kontakt: e-post: merle.meitus@gmail.com, tel 511 7563.

Kui soovid olla kursis konstellatsiooni töötubade toimumisaegadega ja ka muude sündmustega, mida läbi viin,  siis edasta oma e-posti aadress ja nimi mulle merle.meitus@gmail.com ja liidan sind gruppi ning info jõuab alati sinuni. Märgi juurde „liitun grupiga“.

Tule ja muuda oma elu!

 

đź’«LÜHI KONSTELLATSIOONID

Grupi töötubades teeme ka lühi konstellatsioone, kus on võimalik vaadata mõnda konkreetset situatsiooni, suhet või olukorda, mis just praegu häirib sinu elu ja teeb hinge rahutuks. Juba see lühi töö võib meid aidata mõista mõnda olukorda, inimest ja aidata kaasa soovitud lahenduse või otsuse suunas.

Siin on mõned näited, mida on võimalik konstellatsiooni väljal vaadata:

1) Mina ja minu vanemad. Näitab väga olulist infot – kas meil on hingetasandil side oma vanematega. See on kõige olulisem koht, kust saab alguse kõik see, mis mõjutab sinu ja sinu laste elu. Kui side puudub, siis meie või meie laste elus on palju ebaõnnestumisi, raske hakkama saada, partnerlussuhted ebaõnnestuvad jne. Vanemad on meie ühendus suguvõsasüsteemiga – meie juurtega, mis annab meile jõu ja väe. See on inimese energeetiline selgroog.

 

2) Mina ja minu pere. Näitab, kuidas toimivad meie peresisesed suhted hingetasandil – millised on suhted partneriga, lastega. Kes on kellega rohkem seotud või side üldse puudub, millised probleemid väljenduvad peresiseselt.

3) Mina ja minu Ego. Kui palju mõjutab ego sinu elu, kui palju oled ühenduses oma päris olemusega, kui palju kuulad oma sisehäält.

4) Nais-ja meesosa minu sees. Kas on tasakaalus, milline osa domineerib. Me kõik kanname mõlemat energiat, need peaksid olema tasakaalus. Kui palju tunned sa suhtes ennast päriselt naisena või mehena või on rollid segamini.

5) Mina ja minu raha. Kas oled ühenduses oma raha liikumisega või takistab seda miski. Raha teemad on alati seotud hoopis teiste teemadega sinu sees.

6) Mina ja minu sisemine laps. Kas oled ühenduses või kaotanud kontakti oma päris olemusega, mis on tema sõnum sulle.

7) Kas eelmised suhted on lõpetatud. Kui hingetasandil on eelmine suhe lõpetamata, siis uus suhe ei saa toimida, sest energeetiliselt on fookus veel seal. Saab väljale panna kõik eelmised suhted ja vaadata, kas hingetasandil on seoseid.

8) Praegune suhe partneriga ja selle mõjutused vanemate ja suguvõsa poolt. Avaldub, kuidas mõjutavad praegust suhet partnerite vanemad ja suguvõsasüsteem. Või veel keegi, keda arvad, et mõjutab.

9) Kui hetkel ei ole kindlat suhet, saab vaadata suhet võimaliku sinu jaoks sobiliku partneriga (ei pea olema konkreetne isik, vaid sinu jaoks oluliste omadustega hüpoteetiline inimene). Näitab, kas teil on side ja kui kaugel ta sinust asub. Mis takistused vahel on.

10) Mina, minu partner ja ühine eesmärk. Näitab, kas teil on hingetasandil ühine eesmärk ja kuidas olete seotud erinevatel tasanditel – hingetasandil, füüsilisel tasandil ja mentaalsel tasandil.

12) Mina ja minu vaimne teejuht. Saab suhelda oma teejuhiga, võtta vastu sõnumid.

13) Mina ja minu Elu. Näed, kuidas vaatad oma elu poole, kas on side, kas sinu Elul on sulle juhiseid anda. Mida tahab Elu sulle öelda, mida tahad elult küsida.

14) Erinevad valikud elus. Kui ei oska valida või ei tea, mis on sinu jaoks õige või kahtled erinevate otsuste vahel.

15) Minu sisemised ressursid. Kontakt endaga on kontakt oma sisemiste osadega. Võib juhtuda, et erinevatel eluetappidel on mõni osa sinust eemaldunud. Sel juhul oleme kaotanud oma terviklikkuse ja kooskõla enda sees. Töö käigus on võimalik näha kas oled kooskõlas kõigi oma sisemiste osadega …..hing, keha, mõtted, tunded, seksuaalsus, elurõõm…ja mida veel pead vajalikuks vaadata ja vajadusel saab sisemine tasakaal taastada. Töö oma sisemiste ressurssidega tagab parema kontakti iseendaga, loob terviklikkuse tunde, tasakaalustab sisemises plaanis ja kokkuvõttes annab suurema toe, enesekindluse ja rahulolutunde elus toimimiseks.

16) Ressursi vastuvõtmine suguvõsa süsteemist. Kui on olemas mingi oskus või omadus ja soovid seda rohkem oma ellu, siis on võimalik suguvõsa süsteemist leida see inimene, kellel on seda ressurssi sulle anda. Eelnevalt mõelda enda jaoks läbi, mille jaoks sul seda vaja on, mis siis sinu elus muutuks? Kui võtad selle vastu pead ka vastutama, kas suudad seda kanda?

17) Võtta vastu suguvõsa süsteemist väljajäetud suguvõsa liige ja temaga seotud ressursid. Kui tead kedagi, kes on süsteemist välja heidetud, siis saab talle anda koha ja vastu võtta ka need ressursid, mis on seni jäänud kättesaamatuks.

18) Saada teada kellega oled suguvõsas kõige rohkem läbipõimunud, kellega on kõige rohkem sarnasust. See aitab näha kuhu suunda peaks vaatama, vaata nende lugu, mis nende elus oli olulist mida üle võtta.

Need on ainult mõned näited lühi konstellatsioonidest, alati on võimalik vaadata just seda teemat, mis on hetkel sinu elus oluline.