Konstellatsioonid

Konstellatsioonid

Hinge ja keha tervendamine konstellatsiooni meetodiga

💫INDIVIDUAALSED KONSTELLATSIOONID 

– ainult Sina ja Mina ja Energiaväli, milles on kogu Sinu suguvõsasüsteem. Sinu aeg, Sulle loodud ruum, usaldus…….ja niiviisi vaikselt hakkavad lahti hargnema Sinu lood, mida enda teadmata kannad.

Kehamälus on kõik see, mis on Sind mingil elu perioodil raskelt mõjutanud ja jätnud oma jälje. Kui oled valmis kõike vaatama, tunnistama ja vabastama oma kehast, saad tagasi kerguse, oma jõu ja väe ning Elu ja energia voolab jälle Sinus.

Individuaalne konstellatsioon on sobiv algus Sinu teekonnal, kui tunned, et miski Sinu sees on valesti ja peab muutuma.

Konstellatsioonis töötame hinge tasandiga. Hing on see, mida me ei näe aga hing saab alati kõige rohkem haiget. Konstellatsioon aitab Sul näha, mis tegelikult on ja kui näed ja tunnistad, siis tunnistamine ja aktsepteerimine toob Sinu hinge rahu. Konstellatsiooni töös saab alati nähtavaks just see, mis on sellel hetkel inimese jaoks oluline ja täpselt niipalju, kui inimene sellel hetkel suudab vastu võtta.

Kui sa tunnetad korraks oma Hinge – mis Sinu hinges toimub? Mis tunne Sind kannab – kas raskustunne või kergus?

Mõnikord on nii, et Sa isegi ei oska kirjeldada seda, mis Sinu sees parasjagu toimub, seda seisundit.

Sel juhul soovitan lihtsalt usaldada seda energiavälja, mis töö ajal hakkab suunama ja teeb nähtavaks just need pinge ja trauma kohad, mis Sinu jaoks peab sellel hetkel nähtavaks saama.

Neid kohti vabastades saab tulla hinge rahu ja koos hingerahuga saab tulla rahu ka Sinu kehasse. Tunned, kuidas kehasse tekib kergus ja ruum. Ja kui Sinu kehas on kergus ja ruum, siis saavad tulla Sinu ellu muutused, mis on Elul Sinu jaoks.

Sina ise saad kõike muuta, korda teha, tervendada. Kui oled valmis nägema ja muutma, saad tagasi oma jõu ja väe, sinu hing terveneb ja Elu ja energia voolab jälle Sinus.

Konstellatsiooni töö kestab umbes 2 tundi ja hind on 150 eurot.

Individuaalsed konstellatsioonid toimuvad kokkuleppel Jõgeval ja Tartus, kindlatel päevadel ka Viljandis ja Rakveres. Kokkuleppel on võimalik teha ka mujal.

Huvi korral võta minuga ühendust ja lepime kokku sobiva aja. Kirjuta millise teemaga tööd soovid, kas oled varem konstellatsiooni teinud ja kas sulle sobib Jõgeval või Tartus.

Sinuga töötab sertifitseeritud perekonstellöör Merle Meitus,

Eesti Professionaalsete konstellööride assotsiatsiooni liige, täiendõpe rahvusvahelises konstellatsiooni õppes.

Registreerimine ja lisainfo tel 511 7563, e-post: merle.meitus@gmail.com

💫GRUPI KONSTELLATSIOONID

Kas oled otsinud erinevaid lahendusi või teraapiaid mõnele Sulle olulisele probleemile, küsimusele või seletamatule seisundile kehas aga näed siiski, et miski pole muutunud? Siis julgustan Sind kogema võimsat konstellatsiooni meetodit, mis võib olla elu muutev!

Kehamälus on kõik see, mis on Sind mingil elu perioodil raskelt mõjutanud ja jätnud oma jälje. Kui oled valmis kõike vaatama, tunnistama ja vabastama oma kehast, saad tagasi kerguse, oma jõu ja väe ning Elu ja energia voolab jälle Sinus.

Konstellatsioonis töötame hinge tasandiga. Hing on see, mida me ei näe aga hing saab alati kõige rohkem haiget. Mõnikord on nii, et Sa isegi ei oska kirjeldada seda, mis Sinu sees parasjagu toimub, seda seisundit. Sel juhul soovitan lihtsalt usaldada seda energiavälja, mis töö ajal hakkab suunama ja teeb nähtavaks just need pinge ja trauma kohad, mis Sinu jaoks peab sellel hetkel nähtavaks saama. Neid kohti nähes ja vabastades saab tulla hinge rahu ja koos hingerahuga saab tulla rahu ka Sinu kehasse ja keha isetervendav süsteem taastub.

Tunned, kuidas kehasse tekib kergus ja ruum. Ja kui Sinu kehas on kergus ja ruum, siis saavad tulla Sinu ellu muutused, mis on Elul Sinu jaoks ja ka Sul on Elule rohkem pakkuda.

Korraga saab töö teha vaid ühe teemaga. Sellega, mis hetkel on sinu jaoks kõige aktuaalsem.

𝐓𝐞𝐞𝐦𝐚𝐬𝐢𝐝, 𝐦𝐢𝐝𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐬𝐭𝐞𝐥𝐥𝐚𝐭𝐬𝐢𝐨𝐨𝐧𝐢 𝐦𝐞𝐞𝐭𝐨𝐝𝐢𝐠𝐚 𝐥𝐚𝐡𝐞𝐧𝐝𝐚𝐝𝐚 𝐬𝐚𝐚𝐛 𝐨𝐧 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮:

*Pingelised või katkenud suhted vanematega, lastega, lähedastega, partneriga.

*Tervisega seotud teemad.

*Iseenda sisemiste osade tasakaalustamine (olen ennast ära kaotanud).

*Kõik see, mis on juhtunud minevikus, päritoluperes ja kuidas see mõjutab meid siiamaani.

*Kas ma olen ikka veel väike laps?

*Külluse ja rahulolu suurendamine oma elus.

*Tööga seotud teemad.

*Tunne, et miski takistab edasi liikuda.

*Naiselikkuse või mehelikkusega seotud teemad.

*Ja mis iganes teema või seletamatu seisund on üles kerkinud. Väljal on võimalik kõike vaadata.

Konstellatsiooni väli töötab kõigiga, kes on ruumis ja kohale tulnud. Läbi teiste tööde saad vastuseid ka iseenda lahendamata teemadele, miski hakkab muutuma sinus ja see toob kerguse.

Iga konstellatsiooni töötuba loob ennast ise – inimestega, kes on sinna juhatatud ja teemadega, mis hakkavad tasapisi hargnema. Kui Sa oled sinna osalema tulnud, siis on selleks alati põhjus, miks sa pidid sinna jõudma. Taipamised tulevad hiljem, Sina pead ainult oma sisetunnet usaldama…..

Kutsu kaasa hea tuttav või lähedane, ehk on just talle seda kogemust hetkel väga vaja. Sina saad soovitada!

Kui soovid isikliku teemaga konstellatsiooni, siis on vajalik eelnevalt teada anda kuna tööde arv on ajaliselt piiratud.

Osaluspanus:

Osalemine asendaja/vaatlejana 20 eurot.

Lühi konstellatsioon 65 eurot.

Isikliku teemaga konstellatsioon 150 eurot (eelregistreerimisega).

Tasumine kohapeal sularahas.

Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele. Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ega psühholoogiast.

Koge ja muuda oma Elu – valik on Sinu!

Töötuba viib läbi sertifitseeritud perekonstellöör

Merle Meitus

Eesti Professionaalsete konstellööride assotsiatsiooni liige,

täiendõpe rahvusvahelise konstellatsiooni õppes,

kogemusnõustaja, 56 aastat elukogemust

Lisainfo ja registreerimine: e-post merle.meitus@gmail.com, tel 511 7563.

Kui soovid olla kursis konstellatsiooni töötubade toimumisaegadega ja ka muude sündmustega, mida läbi viin,  siis edasta oma e-posti aadress ja nimi mulle merle.meitus@gmail.com ja liidan sind gruppi ning info jõuab alati sinuni. Märgi juurde „liitun grupiga“.

Tule ja muuda oma elu!

💫LÜHI KONSTELLATSIOONID

Grupi töötubades teeme ka lühi konstellatsioone, kus on võimalik vaadata mõnda konkreetset situatsiooni, suhet või olukorda, mis just praegu häirib sinu elu ja teeb hinge rahutuks. Juba see lühi töö võib meid aidata mõista mõnda olukorda, inimest ja aidata kaasa soovitud lahenduse või otsuse suunas.

Siin on mõned näited, mida on võimalik konstellatsiooni väljal vaadata:

1) Mina ja minu vanemad. Näitab väga olulist infot – kas meil on hingetasandil side oma vanematega. See on kõige olulisem koht, kust saab alguse kõik see, mis mõjutab sinu ja sinu laste elu. Kui side puudub, siis meie või meie laste elus on palju ebaõnnestumisi, raske hakkama saada, partnerlussuhted ebaõnnestuvad jne. Vanemad on meie ühendus suguvõsasüsteemiga – meie juurtega, mis annab meile jõu ja väe. See on inimese energeetiline selgroog.

2) Mina ja minu pere. Näitab, kuidas toimivad meie peresisesed suhted hingetasandil – millised on suhted partneriga, lastega. Kes on kellega rohkem seotud või side üldse puudub, millised probleemid väljenduvad peresiseselt.

3) Mina ja minu Ego. Kui palju mõjutab ego sinu elu, kui palju oled ühenduses oma päris olemusega, kui palju kuulad oma sisehäält.

4) Nais-ja meesosa minu sees. Kas on tasakaalus, milline osa domineerib. Me kõik kanname mõlemat energiat, need peaksid olema tasakaalus. Kui palju tunned sa suhtes ennast päriselt naisena või mehena või on rollid segamini.

5) Mina ja minu raha. Kas oled ühenduses oma raha liikumisega või takistab seda miski. Raha teemad on alati seotud hoopis teiste teemadega sinu sees.

6) Mina ja minu sisemine laps. Kas oled ühenduses või kaotanud kontakti oma päris olemusega, mis on tema sõnum sulle.

7) Kas eelmised suhted on lõpetatud. Kui hingetasandil on eelmine suhe lõpetamata, siis uus suhe ei saa toimida, sest energeetiliselt on fookus veel seal. Saab väljale panna kõik eelmised suhted ja vaadata, kas hingetasandil on seoseid.

8) Praegune suhe partneriga ja selle mõjutused vanemate ja suguvõsa poolt. Avaldub, kuidas mõjutavad praegust suhet partnerite vanemad ja suguvõsasüsteem. Või veel keegi, keda arvad, et mõjutab.

9) Kui hetkel ei ole kindlat suhet, saab vaadata suhet võimaliku sinu jaoks sobiliku partneriga (ei pea olema konkreetne isik, vaid sinu jaoks oluliste omadustega hüpoteetiline inimene). Näitab, kas teil on side ja kui kaugel ta sinust asub. Mis takistused vahel on.

10) Mina, minu partner ja ühine eesmärk. Näitab, kas teil on hingetasandil ühine eesmärk ja kuidas olete seotud erinevatel tasanditel – hingetasandil, füüsilisel tasandil ja mentaalsel tasandil.

12) Mina ja minu vaimne teejuht. Saab suhelda oma teejuhiga, võtta vastu sõnumid.

13) Mina ja minu Elu. Näed, kuidas vaatad oma elu poole, kas on side, kas sinu Elul on sulle juhiseid anda. Mida tahab Elu sulle öelda, mida tahad elult küsida.

14) Erinevad valikud elus. Kui ei oska valida või ei tea, mis on sinu jaoks õige või kahtled erinevate otsuste vahel.

15) Minu sisemised ressursid. Kontakt endaga on kontakt oma sisemiste osadega. Võib juhtuda, et erinevatel eluetappidel on mõni osa sinust eemaldunud. Sel juhul oleme kaotanud oma terviklikkuse ja kooskõla enda sees. Töö käigus on võimalik näha kas oled kooskõlas kõigi oma sisemiste osadega …..hing, keha, mõtted, tunded, seksuaalsus, elurõõm…ja mida veel pead vajalikuks vaadata ja vajadusel saab sisemine tasakaal taastada. Töö oma sisemiste ressurssidega tagab parema kontakti iseendaga, loob terviklikkuse tunde, tasakaalustab sisemises plaanis ja kokkuvõttes annab suurema toe, enesekindluse ja rahulolutunde elus toimimiseks.

16) Ressursi vastuvõtmine suguvõsa süsteemist. Kui on olemas mingi oskus või omadus ja soovid seda rohkem oma ellu, siis on võimalik suguvõsa süsteemist leida see inimene, kellel on seda ressurssi sulle anda. Eelnevalt mõelda enda jaoks läbi, mille jaoks sul seda vaja on, mis siis sinu elus muutuks? Kui võtad selle vastu pead ka vastutama, kas suudad seda kanda?

17) Võtta vastu suguvõsa süsteemist väljajäetud suguvõsa liige ja temaga seotud ressursid. Kui tead kedagi, kes on süsteemist välja heidetud, siis saab talle anda koha ja vastu võtta ka need ressursid, mis on seni jäänud kättesaamatuks.

18) Saada teada kellega oled suguvõsas kõige rohkem läbipõimunud, kellega on kõige rohkem sarnasust. See aitab näha kuhu suunda peaks vaatama, vaata nende lugu, mis nende elus oli olulist mida üle võtta.

Need on ainult mõned näited lühi konstellatsioonidest, alati on võimalik vaadata just seda teemat, mis on hetkel sinu elus oluline.