Hüpnoteraapia/hüpnoos

Hüpnoos on protsess, mida läbides läheb inimene une ja ärkveloleku vahelisesse alasse. Hüpnoosiolekus saab koostöös oma sisetundega luua endale ellu muutuseid, mida hiljem ka reaalselt läbi viia. Hüpnoosiolekus on inimesel kehaliselt teistsugune olek, mida paljud kogevad vahetult enne magama jäämist.

Lihtsaim tee selleni on oma mõistuse, mõtete sulgemine ja sisemise vaikuse loomine lõõgastavas asendis, silmad kinni olekus. Hüpnoos on protsess, millega saab muuta oma alateadlikke mustreid. Seansi ajal uurib hüpnoterapeut kliendiga koos tema muret, aitab lõdvestuda ja annab seejärel sugestsioone, kasutades erinevaid hüpnootilisi tehnikaid, mis aitavad näha ebasoovitavaid emotsioone palju positiivsemal moel ning saada alateadlikke teateid selle kohta, kuidas sellega tegeleda.

Kasutan  hüpnoteraapias erinevaid tehnikaid, mille tulemusel on hüpnoosi toime tugevam. Üks, mida  kasutan paljudel juhtudel on hingevälja tehnika. Lasen kliendil teha oma peresüsteemi paigutuse ja seal joonistub välja tõde, mis on palju sügavamal kui pealispind, millele inimesed enamasti pidama jäävad. Hingevälja tehnika toob inimestele nähtavale tavapäraselt mõistmatu ja igapäevaselt nähtamatu info “siin ja praegu” hetkes.

Enne seanssi täidab klient küsimustiku.

 

Seanss kestab 1,5 – 2 tundi.

Hind 50.-