Meditatsioonid

Meditatsioon

 

Meditatsioon ehk meelerännak on praktika, mille käigus sa rändad oma sisemaailmas, õpid märkama oma keha, mõtteid ja tundeid.

 

Kui oled vaikuses, sulged silmad ja lõdvestad oma keha, hakkab aju teistmoodi tööle. Rahulik muusika ja kujutlused aitavad veelgi kaasa ajurütmide aeglustamisele ja su teadvusseisund muutub. Tavapärane mõttesagin ajus vaibub ja nii pääseb lihtsamini ligi alateadvusele, et harjumuspäraseid ja oma aja ära elanud mõtte- ja käitumismustreid mõista ja muuta.

 

Meditatsioon aitab kiirest elutempost tingitud stressiga toime tulla ning keerulistes olukordades rahulikuks jääda, aitab väsimusest kiiresti välja puhata, tekitab head tunnet ja rõõmsat meelt.

Aitab sul iseennast, oma vajadusi ja soove paremini tundma õppida ja see omakorda aitab õigemaid otsuseid vastu võtta. Aitab näha ennast ja elu uuest vaatenurgast, särada inspiratsioonil ja olla avatud headele ideedele, suurendab enesekindlust. 

 

Meditatsioonid on minu poolt loodud selleks, et aidata vabaks lasta kõik see, mis on sind negatiivselt mõjutanud, sind ärritanud aga millest ikka veel ehk kinni hoiad. Vabastades kõik selle, teed enda sees ruumi uutele energiatele – saad vastu võtta kerguse, meelerahu ja heaolutunde, saad tagasi sisemise kontakti iseendaga.

Meditatsioonis loodud uus puhas ja kerge energia salvestub sinu kehasse ja kannab sind kerguses, meelerahus ja heaolutundes. Olles sisemises kontaktis iseendaga, saad olla õnnelikum, rohkem märgata, olla hetkes – pühenduda perele, lastele, iseendale või sellele, mida sulle väga meeldib teha. Või hoopis keskendud mitte midagi tegemisele  – ka selles on ilu, selles on vaikus, kuulata lihtsalt vaikust.

Siiski kõige olulisem on see, kui otsustad võtta endale selle aja, olla iseendaga ja lubad endal lihtsalt lõõgastuda ja puhata igapäevasest rabelemisest, sahmimisest ja mürast – kodus ei olegi ehk see võimalik. See on sinu aeg, lihtsalt vaikuses, iseendaga. Kui saad kaasa kerguse ja meelerahu energia ja kannad seda endas, siis kandub see sinu kaudu üle ka sinu lähedastele, eelkõige sinu lastele. Kui tegeled iseendaga on see kõige suurem kingitus ka sinu perele. Muutused sinu sees muudavad kõiki, kes sind ümbritsevad.

Meditatsioon ei eelda varasemat mediteerimispraktikat.

Juhendatud grupi meditatiivne siserännak – Teekond Iseendaga…

 

…on minu poolt loodud juhendatud siserännak, milles kajastub pikema aja jooksul minu sisemise kasvamise teekond ja mind on juhatatud seda edasi andma. Siserännakud on alati erineva sisuga – seal kajastub see, mis mind minu elus parasjagu kõnetab, mingid taipamised, märkamised, osad teemad on  kanaldatud.   Universum juhatab alati kohale inimesed, kellele on need sõnumid millekski vajalikud, kes seda sel hetkel või ajal oma elus vajavad. Olen jälginud kõrvalt muutusi nende inimeste vaimsel teekonnal, ühel hetkel märkavad nad seda ise ja räägivad sellest. See on selline koos kasvamine ja liikumine. 

 

Meditatsiooniõhtud toimuvad Jõgeval ja Tartus, täpsem info on kalendris.. 

Meditatsioonid toimuvad väikeses grupis, osalejate arv on piiratud. Varu enda jaoks aega umbes 1,5 tundi.

Palun registreeri alati osalemine.

 

Oodatud on naised, mehed, noored!

Osaluspanus 12 eurot.

 

Juhendatud meditatsiooni eraseanss

 

Võimalik tellida meditatsiooni ka eraseansina. Eelneva vestluse põhjal, sinu soovidest ja vajadustest lähtudes, loon just sinu jaoks sobiva meditatsiooni. Vajadusel lisan meditatsiooni ka konstellatsiooni meetodit. 

Võid valida ka lihtsalt erinevaid teemasid, mida soovid vaikuses ja lõdvestunud seisundis oma sisemaailmas liikudes kogeda. 

Mõned teemad:

 1. Keha ja meele täielik lõdvestus
 2. Kohtumine vaimse juhiga
 3. Kohtumine oma hingepildiga
 4. Erinevate negatiivsete seisundite, emotsioonide vabastamine
 5. Enesekindluse suurendamine
 6. Mees-ja naisenergiate tasakaalustamine
 7. Kohtumine sisemise lapsega
 8. Valguskeha puhastamine ja tervendamine
 9. Liikumine kõrgemates dimensioonides
 10. Tšakrate puhastamine
 11. Kõigest vanast puhastumine ja uue loomine

 

Need on vaid mõned teemad. Saad ise valida ja otsustada mida just sel hetkel oma elus vajad. 

Meditatsiooni puhul on väga oluline järjepidevus, näen seda, kui töötan gruppidega, näen muutusi inimestes.

 

Eraseanss kestab umbes 1 tund, kas Tartus või Jõgeval sulle sobival ajal.

Hind 50 eurot.