Reiki

Reiki on üks iidsemaid inimkonnale teadaolevaid tervendamismeetodeid. Reiki on spetsiifiline energia, mis aitab inimese omaenda tervendamissüsteemil täie võimsusega töötada.

Reiki läte asub Tiibetis ning reikist on juttu ka India iidsetes 2500-aasta vanustes sanskritikeelsetes kirjutistes. Jaapani munk

dr Mikao Usui taasavastas selle 19. sajandil. Dr Usui iseloomustab seda süsteemi kui „salapärast viisi õnne kutsumiseks enda ellu“ ja veel „kui vaimset ravimit kõigile keha ja meele haigustele“.

Reiki energia on universaalne eluenergia, mis vabastab inimese organismi pingeseisundist. Selle tagajärjel algab organismis tervenemine. Reiki energia mõju on tuntav igal Reiki tegemise korral, kuid tervenemise efekti saavutamiseks tuleb alustada Reiki kuuriga, mis koosneb neljast Reiki seansist neljal järjestikusel päeval ja edaspidi üks kord nädalas.

Reiki on energia. Reiki energiat vahendab Reiki praktik, kes on saanud vastavad pühitsused Reiki meistrilt. Reiki praktiku kätest voolab Reiki energia kliendi kehasse just sellele tasandile (vaimne, hingeline või füüsiline), kuhu kõige enam vaja, et täita energia puudujääk ja tasakaalustada organismi energeetika.

Reiki kuuri esimesest seansist alates tõmbab abivajaja organism erineva koguse energiat endasse. Inimese poolt vastuvõetav energiakogus suureneb iga päevaga. Neljandal päeval abivajaja ei tunne nii suurt energia liikumist kui eelmistel päevadel, kuid organism on muutunud oluliselt vastuvõtlikumaks. Neljandal päeval täidetakse ka need kohad, kuhu energiat eelmistel kordadel väheks jäi.

Reiki vastuvõtja tunneb pärast Reiki seanssi rahulolu, hingelise tasakaalu ja heaolu seisundit. Reiki tervendab inimest nii füüsilisel, hingelisel kui ka vaimsel tasandil. Tulemuseks on hea enesetunne ja tasakaal kõikide tasandite vahel. Reiki on intelligentne energia ja suundub kehas just sinna, kus seda kõige rohkem vaja on, tervendades kogu keha tervikuna. Inimene saab olla füüsiliselt terve ainult siis, kui hingeline ja vaimne tasakaal on saavutatud.

Nende nelja päeva jooksul tõuseb inimese organismis immuunsus maksimumini. Tänu immuunsuse kõrgele tasemele algab tervenemine. Parima ja kiireima tulemuse annab see, kui jätkata Reikiga üks kord nädalas kuni täieliku tervenemiseni.

 

Reikist võib saada järgmist kasu:

* aitab rahustada meeli

* leevendab stressi ja aitab lõdvestuda

* aitab tugevdada immuunsüsteemi

* aitab leevendada valu

* töötab nii sümptomite kui nende sügavamate põhjustega

* puhastab energiablokeeringutest ning allasurutud emotsioonidest

* tasakaalustab energiakeskusi (tšakraid)

* toimib hästi koos traditsioonilise meditsiiniga ning aitab kaasa selle tulemuslikkusele

* tõstab intuitsiooni

* toetab vaimset arengut

Reiki töötab füüsilisel, mentaalsel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil.

Reiki mõjub igaühele isemoodi. Tulemused on määratud patsiendi vajadustega reikiseansi ajal. Kõige tavalisem kogemus on sügav rahuseisund ja lõdvestus.

Reiki seanss võib käivitada puhastumisprotsessi, mis võivad ilmneda erinevatel tasanditel:

Füüsiline puhastumine

  • Võivad esineda gripi sümptomid, väikesed vaevused: valulikud lihased, palavik, peavalu, kurguvalu, köhimine, kõhukinnisus, kõhulahtisus ja teised väikesed sümptomid toksiinide vabastamise tulemusena.

Emotsionaalne puhastumine

  • Sügaval hoitud emotsioonid võivad pinnale kerkida ilma nähtava põhjuseta: viha, lein, hirm, kurbus ja teised. Need emotsioonid on olnud varem alla surutud. Nüüd nad vabastatakse. Ära lase end kogetu poolt emotsionaalselt mõjutada. Lihtsalt koge neid, kui nad üles kerkivad ning lase seejärel minna.

Vaimne puhastumine

  • Sinu uskumusi võidakse raputada või proovile panna.

Kui koged pärast seanssi mõnda ülaltoodud sümptomitest, ei tasu muretseda, vaid hoopis olla tänulik selle eest, et tervenemisprotsess on pihta hakanud.

 

Seanss kestab 1,5 – 2 tundi.

Hind 35.-           5 seansi hind 150.-