Grupimeditatsioon MINA loon enda ELU

When

10.06.2020    
19:30 - 21:00

Kui otsid oma ellu rohkem rahu ja tasakaalu ning soovid vähendada stressi, siis meditatsioon võib olla just see, mida sa vajad. Meditatsioon on kõige loomulikum ja parem puhkus kehale ning meelele. Mediteerimine on hingamise korrastamine, kohale tulek, hetkes olemine ja oma sisemusega kontakti võtmine. Kindlasti muudab mediteerimine mõtlemise avatumaks ja tolerantsemaks – sind ei ärrita enam asjad, mis tegelikult sinusse ei puutu.

Meditatsioonis olles koged tugevat sisemist rahu, laed ennast selle energiaga ja toimuvad ka huvitavad kohtumised. Meditatsiooni ajal võib ka avalduda alateadvusest mõni hingetasandi teema, mis vajab tervendamist ja vabastamist.

Sellel korral kutsun Sind ühele imelisele sisemisele rännakule, mis tõstab sinu sagedust, rahustab sinu meelt, avab sinu südame, toob sinus esile selle tunde, et kõik on võimalik ja jõuda teadmiseni, et MINA loon enda ELU.
Kogu loomine toimub valguse abil. Kuna valgus on üks kõige võimsamaid vägesid kogu universumis ja võimas transformatsiooni vallandaja, siis toovad uued valguslained kaasa palju muutusi.
Mitmel varahommikul mediteerides sain selle sõnumi ja teadsin, et pean seda ka teistega jagama.

Pärast seanssi oleme veel selles mõnusas seisundis ja jagame kogemust.
Palun jää koju, kui oled haige, köhid või tunned ennast halvasti.

Kaasa palun võta matt, pleed ja padi.
Osaluspanus 10 eurot.
Kohtade arv on piiratud!

Meditatsiooniõhtu toimub kolmapäeval, 10. juunil Jõgeval kell 19.30.
Palun tule kohale 10 minutit varem.
Kes on tulemas, siis neile teatan täpse aadressi, seega osalejad palun kirjutage mulle e-post: merle.meitus@gmail.com