Individuaalsed konstellatsioonid Rakveres


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

18.07.2024    
10:00 - 21:00

Sündmus facebookis https://www.facebook.com/events/367339753025127/367339756358460/

Kui oled otsinud erinevaid lahendusi või teraapiaid oma probleemidele, lahendamata teemadele elus või seletamatutele seisunditele kehas aga näed siiski, et miski pole muutunud, siis julgustan Sind kogema konstellatsiooni meetodit, mis võib olla elu muutev!
INDIVIDUAALSED KONSTELLATSIOONID – ainult Sina ja Mina ja Energiaväli, milles on kogu Sinu suguvõsasüsteem. Sinu aeg, Sulle loodud ruum, usaldus…….ja niiviisi vaikselt hakkavad lahti hargnema Sinu lood, mida enda teadmata kannad aga mis mingil moel häirivad sinu elu.
Kehamälus on kõik see, mis on Sind mingil elu perioodil raskelt mõjutanud ja jätnud oma jälje. Kui oled valmis kõike vaatama, tunnistama ja vabastama oma kehast, saad tagasi kerguse, oma jõu ja väe ning Elu ja energia voolab jälle Sinus.
Individuaalne konstellatsioon on sobiv algus Sinu teekonnal, kui tunned, et miski Sinu sees on valesti ja peab muutuma.
Konstellatsioonis töötame hinge tasandiga. Hing on see, mida me ei näe aga hing saab alati kõige rohkem haiget. Konstellatsioon aitab Sul näha, mis tegelikult on ja kui näed ja tunnistad, siis tunnistamine ja aktsepteerimine toob Sinu hinge rahu. Konstellatsiooni töös saab alati nähtavaks just see, mis on sellel hetkel inimese jaoks oluline ja täpselt niipalju, kui inimene sellel hetkel suudab vastu võtta.
Kui sa tunnetad korraks oma Hinge – mis Sinu hinges toimub? Mis tunne Sind kannab – kas raskustunne või kergus?
Mõnikord on nii, et Sa isegi ei oska kirjeldada seda, mis Sinu sees parasjagu toimub, seda seisundit.
Sel juhul soovitan lihtsalt usaldada seda energiavälja, mis töö ajal hakkab suunama ja teeb nähtavaks just need pinge ja trauma kohad, mis Sinu jaoks peab sellel hetkel nähtavaks saama. Neid kohti vabastades saab tulla hinge rahu ja koos hingerahuga saab tulla rahu ka Sinu kehasse. Tunned, kuidas kehasse tekib kergus ja ruum. Ja kui Sinu kehas on kergus ja ruum, siis saavad tulla Sinu ellu muutused, mis on Elul Sinu jaoks ja ka Sul on Elule rohkem pakkuda.
Sina ise saad kõike muuta, korda teha, tervendada. Kui oled valmis nägema ja muutma, saad tagasi oma jõu ja väe, sinu hing terveneb ja Elu ja energia voolab jälle Sinus.
Konstellatsiooni töö kestab umbes 2 tundi ja hind on 150 eurot.
Tasumine kohapeal sularahas.
10. juuli:
kell 10.00 
kell 12.00 
kell 14.30 aeg broneeritud
kell 17.00 aeg broneeritud
kell 19.00 aeg broneeritud
18. juuli:
kell 10.00
kell 12.00
kell 15.00
kell 17.00 aeg broneeritud
kell 19.00 aeg broneeritud
Kui on soov teha individuaalset konstellatsiooni, siis vali endale siit sobiv kuupäev ja kellaaeg ja kirjuta mulle. Märgi ka millise teemaga tööd soovid ja kas oled varem konstellatsiooni teinud.

Asukoht Gustavi Maja, Pikk 28, Rakvere.
Olen lõpetanud kaks perekonstellatsiooniõpet, Moskva Nõustamis- ja Perepaigutuste instituudis ja rahvusvahelise konstellatsiooniõppe Eesti Konstellatsioonide Instituudis, teinud üle viie aasta grupi konstellatsioone ja individuaalseid töid sadadele inimestele ja näinud imelisi muutusi. Enamus inimesi, kes on minu juurde jõudnud on tulnud tuttava soovitusel, kes on ise juba varem käinud ja muutusi kogenud.
Aitäh kõigile, kes on jaganud ja soovitanud!
Teen konstellatsioone ka Jõgeval, Viljandis ja Tartus.
Rõõmsate kohtumisteni ja Imelist Elu Sulle💫
Merle Meitus
sertifitseeritud perekonstellöör, EPKA liige,
täiendõpe rahvusvahelises konstellatsiooni õppes,
kogemusnõustaja, 56 aastat elukogemust.
merle.meitus@gmail.com, tel 511 7563