Juhendatud meditatsiooniõhtu Tartus


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

20.02.2024    
18:00 - 19:00

Sündmus facebookis https://www.facebook.com/events/348071568017638/348071574684304

Minu loodud juhendatud meditatsioonid mõjuvad Sulle teraapiliselt – aitavad kiires elutempos leida parem kontakt oma keha ja hingega, leida sisemist tasakaalu ja rahu enda sees. Aitavad sul leida üles sinu päris olemuse, olla ühenduses iseendaga, oma hingega.
Meditatsiooni ajal salvestub kehasse uus energia, milles on kergus ja tühi ruum.
Niiviisi vaikselt ja õrnalt enda sees liikudes tunned, kuidas sinu sisemaailm avardub, energia muutub sinu sees ja tekib ruumi, et saaksid vastu võtta midagi uut oma ellu ja olla kerguses.
See on sinu aeg – lihtsalt vaikuses iseendaga, aeg kus lubad oma kehal ja meelel lõdvestuda.
Selles lubamise seisundis saab tulla kõik see, milleks oled valmis, Universum toetab sind ning asjad hakkavad juhtuma.
Kui saad sellel õhtul enda jaoks kasvõi ühe mõtte või taipamise, mis sind kõnetab, siis sinu Hing on midagi ära tundnud, miski käivitub sinus ja see hakkab sind suunama.
Hing armastab tühjust, aeglust, avarust, lihtsust ja vaikust. Olles vaikuses on sul võimalus oma hinge kuulata. Kuulatades oma hinge ja tehes valikuid selle põhjal, märkad peagi, kuidas Elu voolab Loojaga ühes rütmis. Looja peab pidu Sinu sees.
Osaluspanus 12 eurot, kohapeal sularahas.
Võta kaasa padi, pleed ja matt.
Kuna osalejate arv on piiratud, siis on kindlasti vajalik eelregistreerimine.
Kui märgid enda jaoks facebookis “osalen” või “huvitatud”, siis saada kindlasti kinnitus ka mulle, kui kindlasti osaled.
Kirjuta kas e-post: merle.meitus@gmail.com, FB sõnumisse või helista tel 511 7563.
Arvestan ainult nendega, kes on mulle teatanud.
Toimumiskoht: Gildi 3, 2. korrus, Helisev Sõnum ruumis.
Meditatsiooniõhtut viib läbi Merle Meitus.