Konstellatsioonide töötuba . Erinevad suhted elus, Viljandis


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

19.02.2023    
12:00 - 18:00

Oled Sa kunagi mõelnud sügavamalt, kuidas mõjutavad Sinu elu suhted, erinevad suhted – suhe partneriga, suhe emaga, suhe isaga, suhe tütrega, suhe pojaga, suhe töökaaslasega jne.
Kui suhtes/suhtlemises on kõik hästi, siis energia voolab teie vahel, pingeid ei ole. On hea ja kerge olla.
Kui aga suhtes on probleemid/pinged, siis tunned, kui palju raskust ja valu see tekitab Sinu hinges ja kehas. Energia on teie vahel blokeeritud ja ei voola. Ja tunned, kuidas see Sind rõhub, väsitab, mõjutab igapäevast elu ja takistab elada kerguses.
Seetõttu on hea mingil hetkel üle vaadata erinevaid suhte seisundeid oma elus ja näha, mis on selles sinu jaoks oluline ja võimalusel neid korrastada.
Seekord keskendume erinevatele suhetele. Vaatame erinevaid suhteid Sinu elus lühikonstellatsioonide kaudu. Asetades väljale oma suhte teema, saad näha milline on see pinge koht teie vahel, mis takistab energiavoolu, näed seda kõrvalt, mõistad ja tulevad taipamised. Olenevalt töö käigust, vabastame pinge, et energia saaks jälle voolata ja Sinu hing saab tagasi rahu ja kerguse.
Näitan ka kuidas erinevad sündmused elus muudavad täielikult peresiseseid dünaamikaid. See võib olla väga üllatav, kuidas ühte inimest puudutav teema mõjutab hinge tasandil ka kõiki teisi selles süsteemis.
Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ja selleks ei pea ennast kuidagi ette valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda.
Soovi korral võimalus teha ka konstellatsiooni töö isikliku teemaga.
Osalemine töötoas:
Asendaja/vaatleja 15 eurot.
Suhte teemal töö 55 eurot.
Isikliku teemaga konstellatsioon 110 eurot.
Tasumine kohapeal sularahas.
Osalustasu sisaldab tee/kohv, suupisted.
Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.
Töötuba toimub pühapäeval, 19. veebruaril kell 12.00 – 18.00 Saare tn 8, Viljandi.
Osalemiseks on kindlasti vaja registreerida kuna osalejate arv on piiratud!
Teata osalemisest e-post: merle.meitus@gmail.com või tel 511 7563.
Töötuba viib läbi Merle Meitus, sertifitseeritud perekonstellöör, Eesti Professionaalsete konstellööride assotsiatsiooni liige.