Konstellatsioonide töötuba Jõgeval

When

12.03.2023    
13:00 - 19:00

Kas oled tundnud, et miski justkui pole hästi Sul elus ja häirib, et olla kerguses ja rahus? Püüad saada endas selgust ja otsid vastuseid ehk teed endaga tööd mõtte tasandil.
Aga lahendused on sügavamal – hinge tasandil. Need on sügavad energeetilised ühendused, mis ei allu mõistusele ja ise sinna ligi ei pääse.
Mina loon Sinu jaoks turvalise ruumi, toetades ja juhatades Sind jõuad kohtadesse enda sees, kus on pinge ja energia ei voola. Kui oled valmis vaatama, tunnistama ja vabastama, saad tagasi oma jõu.
Konstellatsioonid näitavad, kuidas meie esivanemate traumad, kellega saatus meid seob, püsivad ja mõjutavad järeltulijate elu. Samuti teeb ta nähtavaks lapsepõlves toimunud traumad, mida me ei pruugi mäletada aga mis mõjutavad meie elu senini.
Paljud sümptomid meie elus esindavad just seda osa, mis on inimese enda elulooraamatust või perekonna loost välja jäetud.
Konstellatsiooni töös on oluline, et kliendil oleks võimalik avada oma süda sellele, mis konstellatsiooni töö esile toob. Tegemist on integratsiooniprotsessiga. See on järkjärguline protsess, kus tasakesi lähenetakse sellele, mida varem kogeti dramaatiliselt ja traumeerivalt. Töö käigus traumaga seotud energia vabaneb ning ideaalis saab sellest hiljem inimest toetav ressurss.
Läbi konstellatsiooni välja on võimalik vaadata ükskõik millist hetkel olulist teemat elus, saada teada, miks see on tekkinud, kelle või millega seotud. Ja kui me näeme ja tunnistame seda, mis tegelikult on, siis leiad oma hinges rahu. Ja selle hingerahuga jõuad ka rahusse oma kehaga ja muutused sinu elus saavad toimuda.
Konstellatsioonis me vahel saame lõpetada mingi liikumise, mida me varem ei olnud võimelised või ei saanud lõpetada, energia leiab oma õige koha ja sinu elu hakkab muutuma. Muutused sinus saavad tulla siis, kui sinus on piisavalt ruumi, aega ja lubamist.
Konstellatsioonide töötoas teeme soovijatele nii konstellatsioone isikliku teemaga, kui ka lühikesi minikonstellatsioone (disaine). Disain on mingi hetkeolukorra vaatamine.
Teemad võivad varieeruda seinast-seina. Pingelised suhted partneri, laste, vanemate või oma sugulastega, tervisega seotud teemad, külluse ja rahulolu suurendamine oma elus, töö, elukoha või muude valikute tegemine jne. Tihti on suur abi ka juba sellest, kui panna teema/probleem väljale üles ja näha seda pilti kuidas asjad tegelikult on (teha disain).
Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ja selleks ei pea ennast kuidagi ette valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda.
Kui soovid isikliku teemaga konstellatsiooni, siis on vajalik eelnevalt teada anda kuna tööde arv on ajaliselt piiratud.
Osaluspanus:
Osalemine asendaja/vaatlejana 20 eurot (eelregistreerimisega e-postile 15 eurot)
Lühi konstellatsioon 50 eurot.
Isikliku teemaga konstellatsioon 110 eurot (etteregistreerimisega).
Tasumine kohapeal sularahas.
Hind sisaldab suupisteid ja kohvipause.
Kui teed disaini või isikliku teemaga konstellatsiooni, siis eraldi osalemistasu ei pea maksma.
Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.
Osalemiseks on kindlasti vaja registreerida kuna grupi suurus on piiratud!
Teata osalemisest e-post: merle.meitus@gmail.com.
Töötuba toimub pühapäeval, 12. veebruaril, kell 13.00-19.00 Aasa tn 8, Jõgeval.Töötuba viib läbi sertifitseeritud perekonstellöör Merle Meitus.