Konstellatsioonide töötuba Jõgeval


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

28.05.2019    
18:00 - 21:00

Eelmisel korral tekitas konstellatsioonide meetod väga suurt huvi ja elevust ja minuni on jõudnud kahe inimese soov teha konstellatsioonitöö. Lisaks konstellatsioonidele võimalus ka seekord soovijatel teha disaine või osaleda lihtsalt asendaja või vaatlejana.

Osaluspanus:

Konstellatsioonitöö 50 eurot (etteregistreerimisega).

Konstellatsioonitöö „Minu sisemised ressursid“ 30 eurot (etteregistreerimisega).

Disain 20 eurot.

Osalemine asendaja või vaatlejana 15 eurot. Konstellatsioonis toimuvad protsessid mõjuvad puhastavalt ja tervendavalt ka asendajatele  ja vaatlejatele.

 

Kõige rohkem mõjutab meie elu meie enda peresüsteem – ehk kõik see, mis jääb meist seitse põlve tahapoole. Mõjutused väljenduvad suhetes lastega, partneriga, vanematega, tööl, rahas, ebaõnnestumised elus, haigustes jne. Konstellatsioon on teraapiline tööriist, mis näitab seda, mida me muidu ei näe – algpõhjuseid meid puudutavatele probleemidele. Konstellatsiooni käigus on võimalik süsteem korrastada ja kui inimene on valmis seda muutust vastu võtma, siis hakkavad muutused toimuma ka igapäeva elus. Töötoas saab täpsema ülevaate sellest meetodist.

Soovijad saavad teha lühiharjutusi ehk disaine. Disain näitab seda, mida me oma elus muidu ei näe. Mõned disainide näited, mille kohta on huvitav infot saada:

1) Mina ja minu vanemad. See disain näitab väga olulist infot – kas meil on hingetasandil side oma vanematega. Kui side puudub, siis meie või meie laste elus on palju ebaõnnestumisi. Konstellatsiooni käigus on seda võimalik muuta (see on eraldi töö).

2) Mina ja minu pere. Disain näitab, kuidas toimivad tegelikult peresisesed suhted.

3) Mina, minu partner ja ühine eesmärk. Disain näitab, kas ka tegelikult näete mõlemad partneriga oma ühist eesmärki ühtemoodi ja kas hingetasandil olete seotud.

4) Mina ja minu noorem mina. Disaini käigus saab suhelda oma noorema minaga ja saada teada, kas tal on sulle mingit infot edasi anda.

5) Mina ja minu teejuht. Disaini käigus saab suhelda oma teejuhiga.

6) Mina ja minu elu. Disaini käigus näed, kas sinu elul on sulle juhiseid edasi anda.

Võid valida ise mõne muu teema, mille kohta soovid disaini.

Konstellatsioonitöö „Minu sisemised ressursid“ – kontakt endaga on kontakt oma sisemiste ressurssidega. Võib juhtuda, et erinevatel eluetappidel on mõni osa sinust eemaldunud. Sel juhul oleme kaotanud oma terviklikkuse ja kooskõla enda sees. Töö käigus on võimalik näha kas oled kooskõlas kõigi oma sisemiste ressurssidega ja vajadusel sisemine tasakaal taastada. Konstellatsioonitöö oma sisemiste ressurssidega tagab parema kontakti iseendaga, loob terviklikkuse tunde, tasakaalustab sisemises plaanis ja kokkuvõttes annab suurema toe, enesekindluse ja rahulolutunde elus toimimiseks.

 

Ainult isiklik kogemus aitab mõista, kuidas konstellatsioon toimib. Ainult oma keha kaudu on võimalik saavutada usaldus, et niisugune fenomen eksisteerib. Konstellatsioonis toimuvad protsessid mõjuvad puhastavalt ja tervendavalt ka asendajatele  ja vaatlejatele.

Töötuba toimub 28. mail kell 18.00, Jõgeva Kultuurikeskuse teisel korrusel väikses saalis. Infot võib jagada! Ehk jõuab just sinu jagamise kaudu see inimesteni, kes seda praegu väga vajavad.

Palun kindlasti registreeri oma osalus, kas kirjutades e-post: merle.meitus@gmail.com, saates sõnumi Facebooki või märgi ürituse juurde „osalen“. Kui mingil põhjusel selgub, et sa siiski ei saa osaleda, kuigi oled registreerinud, siis palun anna ka sellest teada.

Küsimuste korral võib helistada tel 511 7563.

Oodatud on kindlasti ka mehed. Erinevad teemad, mis meid elus puudutavad mõjutavad sarnaselt nii mehi kui naisi.

Töötuba juhendab Merle Meitus. Õpin teist aastat Moskva Süsteemsete Lahenduste ja Konsulteerimise Instituudi programmi alusel konstellööriks.

Rohkem infot konstellatsioonide kohta:

Mis on konstellatsioon.