Konstellatsioonide töötuba – Kas ma julgen usaldada Elu, Jõgeval

When

15.01.2023    
13:00 - 19:00

Kas oled tundnud, et õnnelik olemisest on justkui kogu aeg midagi puudu – kas soov, et sul oleks midagi veel, mida sul ei ole või rahulolematus sellega, mis sul juba on. 

Enamuse ajast oled mõtetega minevikus, kus on midagi, mis on tuttav või tulevikus, luues mõtetega midagi “uut”. Sel juhul ei ole tulevik enam avatud, niimoodi oled hoopis sulgenud uued võimalused. 

Ja kui vaatad täpsemalt, siis see “uus” ei olegi uus vaid on tuttav “vana”, sest sinu minevikukogemused on sind mõjutanud. Oled kõik  minevikust üle toonud ja viinud tulevikku, sest see on sulle juba tuttav ja seega turvaline. Oled tapnud tuleviku ja hakkad oma minevikku uuesti läbi elama – võib-olla pisut teisiti, natuke muudetud kujul, vastavalt sellele, kui mugav ja sobiv miski sinu jaoks on – see on üle värvitud, remonditud, aga ikkagi pärit minevikust. 

 

Aga – kas Sa julgeksid usaldada Elu, ilma mineviku ja tulevikuta, olla olevikuhetkes ja võtta vastu oma ellu midagi täiesti uut, midagi mida Sa pole varem kogenud, astuda välja piiridest, mida oled endale seadnud ja vanadest mustritest? 

Võtta vastu tulevik, kus  pole midagi, mida sa juba tead, pole midagi, mida oled varem kogenud, pole midagi su senisest olemusest – see on midagi täiesti uut, midagi sellist, mida sa ei mõista, sest sul pole selle mõistmiseks kogemusi. Midagi absoluutselt uut. 

Selles seisundis läheb vaja tohutut usaldust, sest justkui  ilma teejuhi ja kaardita liigud tundmatusse. Aga selles tundmatuses on teatud põnevus ja iga samm on avastus. Oled loobunud Elule vastupanu  osutamisest. See seisund annab kerguse, lihtsuse ja õhulisuse. Inimesed või olukorrad,  mida sa oma õnne jaoks hädatarvilikuks pidasid, hakkavad ise siis sinu juurde tulema ilma, et sa ise selleks midagi tegema peaksid. Elu lihtsalt voolab ja üllatab.

Vaatle, mis su teadvuses tegelikult toimub. Kus on kohad, mis sind tugevasti enda haardes hoiavad?

Läbi konstellatsiooni välja saab nähtavaks kui palju mõjutab sind minevik, tulevik, sinu ego, kas julged usaldada  oma Elu ilma kontrollita, sinu päris olemus ja suund….ja mida veel pead vajalikuks näha. Näed kõrvalt enda sisemist seisundit ja seda, kas miski takistab Sul usaldada Elu. Kui see saab nähtavaks saavad tulla ka muutused.

Osalemine töötoas 55 eurot.

Ainult asendajale/vaatlejale 15 eurot.

Soovi korral võimalik teha ka üks konstellatsiooni töö isikliku teemaga 110 eurot. Eelregistreerimisega. 

Tasumine kohapeal sularahas. Osalustasu sisaldab suupisteid.

Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.

Töötuba toimub teisipäeval, 10. jaanuaril kell 18.30 – 21.30 Ülikooli 3, Tartus ja pühapäeval, 15. jaanuaril kell 13.00 – 19.00 Aasa 8, Jõgeval. Saad valida sobiva aja ja koha.

Kuna igal osalejal on võimalus teha töö, siis on kindlasti vaja eelnevalt  registreerida!

Teata osalemisest e-post: merle.meitus@gmail.com  või  tel 511 7563.

Töötuba viib läbi Merle Meitus, sertifitseeritud perekonstellöör, Eesti Professionaalsete konstellööride assotsiatsiooni liige.