Konstellatsioonide töötuba – Kuidas tunnetada iseennast ja teisi


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

16.09.2020    
18:30 - 20:30

Konstellatsiooni meetodil põhinev töötuba.
Oled Sa vahel mõelnud sellele, kui tähelepanelik sa tegelikult oled iseenda ja ka teiste suhtes. Tihti on nii, et me ei kuula oma lapsi, oma partnerit enda ees, oleme nagu eemal, sest oleme harjunud nii, me ei keskendu hetkele, kohalolule.
Iga inimese jaoks on väga oluline, et teda kuulatakse. Kui sa kuulad teist inimest kogu oma kehaga, siis ka tema tajub, et teda kuulatakse. Inimene tahab tunda, et sa teda kuulad. Tavaliselt ei pööra me sellele üldse tähelepanu, ei mõtle nii ja tegeleme samal ajal veel mitme muu saja asjaga või mõtleme hoopis oma mõtteid. Puudub ühendus iseendaga. Kui inimene pole ühenduses endaga, siis on tema ümber kõik uksed lukus, me ei märka ka teisi, teeme seda pealiskaudselt.
Aga mis võib juhtuda siis, kui sa otsustad teadlikult keskenduda iseendale, kohalolule, hetkes olemisele, teisele inimesele ja taipad, kui palju võib siis sinu ümber muutuda?
Selles töötoas saad läbi erinevate harjutuste huvitavad kogemused, kuidas oleks, kui otsustad ennast teadlikult muuta.
Lisaks saavad kõik soovijad läbi teha harjutuse „Julgus ületada piire, mida oleme ise enda jaoks loonud“.
Osalema on oodatud nii naised, kui ka mehed.
Töötuba toimub kolmapäeval, 16. septembril kell 18.30 Jõgeval.
Osalemine töötoas 25 eurot.
Töötoas on võimalik teha ka minikonstellatsiooni (mingi hetkeolukorra vaatamist sinu elus, mis tekitab sulle muret). Kindlasti anna soovist varem teada. Koos minikonstellatsiooniga on osalemistasu 40 eurot.
Teata kindlasti osalemisest e-post: merle.meitus@gmail.com või kirjuta sõnum FB-s. Kui märgite FB-s ürituse juures „osalen“ või „huvitatud“, siis saatke ka sõnum või e-kiri kinnitusega, et kindlasti osalete, siis saadan ka täpse aadressi kuhu tulla.
Infot võib jagada!
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI TUNNED ENNAST HAIGENA, OLED KOKKU PUUTUNUD VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD OLEMA KARANTIINIS.