Konstellatsioonide töötuba Tartus (Ülikooli 3)

When

06.10.2021    
18:30 - 22:00

Konstellatsioonide töötuba – kolmapäeval, 6. oktoobril kell 18.30 Ülikooli 3, Tartus
Kui sulle see aeg ei sobi, siis konstellatsioonide töötoas on võimalik osaleda ka pühapäeval, 10. oktoobril kell 16.00 Jõgeval.
Konstellatsioonid näitavad, kuidas meie esivanemate traumad, kellega saatus meid seob, püsivad ja mõjutavad järeltulijate elu. Samuti teeb ta nähtavaks väljajäätu ning paljastab inimese sisemised protsessid. Paljud sümptomid esindavad just seda osa, mis on inimese enda elulooraamatust või perekonna loost välja jäetud. Sügaval tasandil on väljajätmine liigsele reageering traumaatilises olukorras, kus ei olnud sellel hetkel antud sündmuse vastuvõtmiseks piisavalt ressurssi.
Konstellatsiooni töös on oluline, et kliendil oleks võimalik avada oma süda sellele, mis konstellatsiooni töö esile toob. Tegemist on integratsiooniprotsessiga. See on järkjärguline protsess, kus tasakesi lähenetakse sellele, mida varem kogeti dramaatiliselt ja traumeerivalt. Töö käigus traumaga seotud energia vabaneb ning ideaalis saab sellest hiljem inimest toetav ressurss.
Läbi konstellatsiooni välja on võimalik vaadata ükskõik millist hetkel olulist teemat elus, saada teada, miks see on tekkinud, kelle või millega seotud. Ja kui me näeme ja tunnistame seda, mis tegelikult on, siis leiad oma hinges rahu. Ja selle hingerahuga jõuad ka rahusse oma kehaga. Konstellatsioonis me vahel saame lõpetada mingi liikumise, mida me varem ei olnud võimelised või ei saanud lõpetada, energia leiab oma õige koha ja sinu elu hakkab muutuma. Muutused sinus saavad tulla siis, kui sinus on piisavalt ruumi, aega ja lubamist.
Konstellatsioonide töötoas teeme soovijatele nii konstellatsioone isikliku teemaga, kui ka lühikesi universaalseid minikonstellatsioone (disaine). Disain on mingi hetkeolukorra vaatamine.
Teemad võivad varieeruda seinast-seina. Pingelised suhted partneri, laste, vanemate või oma sugulastega, tervisega seotud teemad, külluse ja rahulolu suurendamine oma elus, töö, elukoha või muude valikute tegemine jne. Tihti on suur abi ka juba sellest, kui panna teema/probleem väljale üles ja näha seda pilti kuidas asjad tegelikult on (teha disain).
Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ja selleks ei pea ennast kuidagi ette valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda.
Rohkem infot saab minu kodulehelt
Osaluspanus:
Osalemine asendaja/vaatlejana 20 eurot.
Disain 25 eurot.
Isikliku teemaga konstellatsioon 90 eurot (etteregistreerimisega).
Tasumine kohapeal sularahas.
Kui teed disaini või isikliku teemaga konstellatsiooni, siis eraldi osalemistasu ei pea maksma.
Kuna tööde arv on piiratud, siis teata varakult oma töö soovist-kas soovid disaini või konstellatsiooni isikliku teemaga. Disaini soov tekib tihti ka kohapeal.
Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.
Osalemiseks on kindlasti vaja registreerida kuna grupi suurus on piiratud!
Teata osalemisest e-post: merle.meitus@gmail.com.
Siit saab lugeda osalejate tagasisidet:

NB! Kuna konstellatsioonides on osalejad lähikontaktis, siis on soovitus kanda maski!