Konstellatsioonide töötuba – Sinu sisemine jõud, Viljandis


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

14.02.2024    
17:30 - 21:30

Üritus facebookis https://www.facebook.com/events/277588555033345

Oled Sa viimasel ajal ehk märganud ja tundnud, et oled justkui hajevil, segaduses, asjad ei toimi, tegutsemistahe puudub – oled justkui iseennast ära kaotanud, jõudu ei ole.
Me läbime oma elus erinevaid eluetappe. On toredaid aegu ja on ka raskemaid aegu, mis kestavad kas lühemat või pikemat aega. Raskematel aegadel elame läbi erinevaid emotsioone ja tundeid, need mõjutavad meid rohkem ja jätavad oma jälje kehasse. Ühel hetkel võid tunda, et sisemine tasakaal on paigast ära ehk siis Sinu sisemised osad on Sinust justkui eemaldunud, tervikut ei ole, kooskõla ei ole.

Seekord keskendume sinu Sisemisele Jõule. Kui oled heas ühenduses kõikide oma osadega, siis oled sisemiselt tervik, see annab sulle jõu, tasakaalustab sisemises plaanis, annab suurema toe, enesekindluse ja rahulolutunde elus hakkama saamiseks.

Kui tunned ennast parasjagu ka hästi on siiski hea vaadata, milline on sinu sisemine seisund, tasakaal praegusel hetkel – kas oled ühenduses kõikide oma sisemiste osadega või on mõned osad sinust eemaldunud.

Läbi konstellatsiooni välja saavad nähtavaks sinu erinevad osad – tunded, mõtted, hing, keha, seksuaalsus…..ja mida veel pead vajalikuks näha. Näed kõrvalt iseenda sisemist seisundit. Kui osad on eemaldunud ja sidet ei ole, saame tasakaalu ja terviklikkuse taastada – nii saad tagasi oma sisemise jõu.

Ja ikka kõik muud teemad ka.

Kui Sa vaatad sügavamale enda sisse, siis kuidas sa ennast tunned?
On seal seisundeid, millele Sa ei oska seletust anda – kurbus, hirm, ärevus, häbi, viha, valu, süütunne, ebakindlus, tervisega on miski valesti?
On seal lahendamata teemasid, mida oled ikka ja jälle vaikselt tagasi lükanud, et mitte neid tunnistada, kuigi need teemad on Sulle korduvalt ennast näidanud?
Mis toimub Sinuga hinge tasandil ja kuidas lahendamata teemad meid mõjutavad?

Tunned enda sees segadust, ärevust, hirmu, ebakindlust, asjad ei laabu, jaksu ei ole. Samuti on ebakõlad ka erinevates suhetes. See kõik juhtub, kuna hinge tasandil oled energeetiliselt seotud mineviku lahendamata teemadega, mida Sa teadlikult ise ei tea aga need on jätnud jälje sinu kehamälus. Need on energeetilised ühendused kuhu ei pääse ise ligi.

Tekivad ka probleemid laste käitumises ja otsitakse lahendusi, sest lapsel “on midagi viga”. Tegelikult näitavad lapsed oma käitumisega jällegi vanemate lahendamata teemasid. Alaealiste laste teemasid lahendatakse konstellatsioonis vanemate kaudu.

Konstellatsioonid näitavad, kuidas meie esivanemate traumad, kellega saatus meid seob, püsivad ja mõjutavad järeltulijate elu. Samuti teeb ta nähtavaks lapsepõlves toimunud traumad, mida me ei pruugi mäletada aga mis mõjutavad meie elu senini.

Paljud sümptomid meie elus esindavad just seda osa, mis on inimese enda elulooraamatust või perekonna loost välja jäetud.
Konstellatsiooni töös on oluline, et kliendil oleks võimalik avada oma süda sellele, mis konstellatsiooni töö esile toob. Tegemist on integratsiooniprotsessiga. See on järkjärguline protsess, kus tasakesi lähenetakse sellele, mida varem kogeti dramaatiliselt ja traumeerivalt. Töö käigus traumaga seotud energia vabaneb ning ideaalis saab sellest hiljem inimest toetav ressurss.

Läbi konstellatsiooni välja on võimalik vaadata ükskõik millist hetkel olulist teemat elus, saada teada, miks see on tekkinud, kelle või millega seotud. Ja kui me näeme ja tunnistame seda, mis tegelikult on, siis leiad oma hinges rahu. Ja selle hingerahuga jõuad ka rahusse oma kehaga ja muutused sinu elus saavad toimuda.

Konstellatsioonis me vahel saame lõpetada mingi liikumise, mida me varem ei olnud võimelised või ei saanud lõpetada, energia leiab oma õige koha ja sinu elu hakkab muutuma. Muutused sinus saavad tulla siis, kui sinus on piisavalt ruumi, aega ja lubamist.

Konstellatsioonide töötoas teeme soovijatele nii konstellatsioone isikliku teemaga, kui ka lühi konstellatsioone ehk siis sinu jaoks hetkel olulise teema vaatamine.
Teemad võivad varieeruda seinast-seina. Pingelised suhted partneri, laste, vanemate või oma sugulastega, tervisega seotud teemad, külluse ja rahulolu suurendamine oma elus, töö, elukoha või muude valikute tegemine jne. Tihti on suur abi ka juba sellest, kui panna teema/probleem väljale üles ja näha seda pilti kuidas asjad tegelikult on (lühi konstellatsioon).

Kui see pani Sind mõtlema, siis on sul võimalus midagi muuta – teed seda siis ka oma laste heaks. Kui me ei tervenda oma hinge tasandi teemasid, siis lähevad need energeetiliselt alati edasi järeltulevatele põlvedele.

Mina loon Sinu jaoks turvalise ruumi, toetades ja juhatades Sind, jõuad kohtadesse enda sees, kus on pinge ja energia ei voola. Kui oled valmis vaatama, tunnistama ja vabastama, saad tagasi oma jõu.
Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ja selleks ei pea ennast kuidagi ette valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda.

Kui soovid isikliku teemaga konstellatsiooni, siis on vajalik eelnevalt teada anda kuna tööde arv on ajaliselt piiratud.

Osaluspanus:
Osalemine asendaja/vaatlejana 20 eurot, eelregistreerimisega vähemalt 2 päeva enne 15 eurot.
Konstellatsioon – Sinu sisemine jõud 80 eurot (eelregistreerimisega)
Lühi konstellatsioon oma teemaga 65 eurot.
Isikliku teemaga pikk konstellatsioon 140 eurot (eelregistreerimisega).
Tasumine kohapeal sularahas.

Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.
Osalemiseks on kindlasti vaja registreerida kuna grupi suurus on piiratud!

Töötuba toimub Vaksali 3a, Viljandis (Tervise-ja ilukeskus Valgus).

Töötuba viib läbi sertifitseeritud perekonstellöör Merle Meitus,
Eesti Professionaalsete konstellööride assotsiatsiooni liige.
Täiendõpe rahvusvahelise konstellatsiooni õppes,
kogemusnõustaja, 56 aastat elukogemust
Kontakt: e-post: merle.meitus@gmail.com, tel 511 7563.