Konstellatsioonide töötuba Viljandis


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

23.04.2023    
12:00 - 18:00

OSALEMISEKS VAJALIK EELREGISTREERIMINE e-post merle.meitus@gmail.com.
Kas oled tundnud, et miski justkui pole hästi elus ja häirib Sind, et saaksid olla kerguses ja rahus? Püüad saada endas selgust ja otsid vastuseid ehk teed endaga tööd mõtte tasandil aga midagi ei muutu.
Lahendused on aga sügavamal Sinu sees – hinge tasandil. Need on sügavad energeetilised ühendused, mis ei allu mõistusele ja ise sinna ligi ei pääse.
Mina loon Sinu jaoks turvalise ruumi, toetades ja juhatades Sind jõuad lahendusteni. Kui oled valmis vaatama, tunnistama ja vabastama, saad tagasi oma jõu.
Konstellatsioonid näitavad, kuidas meie esivanemate traumad, kellega saatus meid seob, püsivad ja mõjutavad järeltulijate elu. Samuti teeb ta nähtavaks lapsepõlves toimunud traumad, mida me ei pruugi mäletada aga mis mõjutavad meie elu senini.
Paljud sümptomid meie elus esindavad just seda osa, mis on inimese enda elulooraamatust või perekonna loost välja jäetud.
Konstellatsiooni töös on oluline, et kliendil oleks võimalik avada oma süda sellele, mis konstellatsiooni töö esile toob. Tegemist on integratsiooniprotsessiga. See on järkjärguline protsess, kus tasakesi lähenetakse sellele, mida varem kogeti dramaatiliselt ja traumeerivalt. Töö käigus traumaga seotud energia vabaneb ning ideaalis saab sellest hiljem inimest toetav ressurss.
Läbi konstellatsiooni välja on võimalik vaadata ükskõik millist hetkel olulist teemat elus, saada teada, miks see on tekkinud, kelle või millega seotud. Ja kui me näeme ja tunnistame seda, mis tegelikult on, siis leiad oma hinges rahu. Ja selle hingerahuga jõuad ka rahusse oma kehaga ja muutused sinu elus saavad toimuda.
Konstellatsioonis me vahel saame lõpetada mingi liikumise, mida me varem ei olnud võimelised või ei saanud lõpetada, energia leiab oma õige koha ja sinu elu hakkab muutuma. Muutused sinus saavad tulla siis, kui sinus on piisavalt ruumi, aega ja lubamist.
Konstellatsioonide töötoas teeme soovijatele nii konstellatsioone isikliku teemaga, kui ka lühikesi minikonstellatsioone (disaine). Disain on mingi hetkeolukorra vaatamine.
Teemad võivad varieeruda seinast-seina. Pingelised suhted partneri, laste, vanemate või oma sugulastega, tervisega seotud teemad, külluse ja rahulolu suurendamine oma elus, töö, elukoha või muude valikute tegemine jne. Tihti on suur abi ka juba sellest, kui panna teema/probleem väljale üles ja näha seda pilti kuidas asjad tegelikult on (teha disain).
Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ja selleks ei pea ennast kuidagi ette valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda.
Kui soovid isikliku teemaga konstellatsiooni, siis on vajalik eelnevalt teada anda kuna tööde arv on ajaliselt piiratud.
Osaluspanus:
Asendaja/vaatleja 20 eurot (eelregistreerimisega e-postile 15 eurot)
Lühi konstellatsioon 50 eurot.
Isikliku teemaga konstellatsioon 110 eurot (eelregistreerimisega).
Tasumine kohapeal sularahas.
Hind sisaldab suupisteid ja kohvipause.
Kui teed disaini või isikliku teemaga konstellatsiooni, siis eraldi osalemistasu ei pea maksma.
Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.
Osalemiseks on kindlasti vaja registreerida kuna grupi suurus on piiratud!
Töötuba toimub pühapäeval, 23. aprillil kell 12.00 – 18.00 Saare tn 8, Viljandis.
Teata osalemisest e-post: merle.meitus@gmail.com või tel 511 7563.
Töötuba viib läbi Merle Meitus, sertifitseeritud perekonstellöör, Eesti Professionaalsete konstellööride assotsiatsiooni liige.