Lahkuminekuga kaasneva pikaajalise kriisiga toimetuleku grupp, Tartus


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

29.11.2022    
18:00 - 20:30

Uue tugigrupiga on oodatud liituma inimesed, kelle elus on hetkel raske periood, mis on seotud lahkuminekuga või oled seda varem kogenud aga tunned, et oled sellesse valusse liiga kauaks kinni jäänud.

Grupi eesmärgiks on toetada inimest läbima seda protsessi teadlikult. Mida teadlikumalt seda teha, seda paremini on võimalik väljuda kriisist ja kohaneda uue olukorraga ning eluga edasi liikuda.

Grupp koosneb kuni 8 osalejast. Grupi kohtumised toimuvad kas üks kord nädalas või üle kahe nädala (selgub esimesel kohtumisel) ja kestab 2 – 2,5 tundi.

Grupis osalemistasu on 20 eurot kord.

Grupp alustab teisipäeval, 29. novembril kell 18.00.

Toimumise koht: Kompanii tn 10, 2. korrus, Tartu.

Osalemiseks on kindlasti vaja eelnevalt registreerida, e-post merle.meitus@gmail.com või tel 511 7563. Grupi suurus on piiratud.

Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõigile osalejatele.

Gruppi juhendab kogemusnõustaja ja perekonstellöör Merle Meitus.

Minu lugu saab lugeda siit