Lühi konstellatsioonide töötuba – Sinu sisemine jõud, Tartus


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

12.12.2022    
18:30 - 21:30

Oled Sa viimasel ajal märganud ja tundnud, et oled justkui hajevil, segaduses, asjad ei toimi, tegutsemistahe puudub – oled justkui iseennast ära kaotanud, jõudu ei ole.

Kui soovid minna uude aastasse uue energiaga, uue koha pealt enda sees, siis nüüd on hea aeg seda teha.

Me läbime oma elus erinevaid eluetappe. On toredaid aegu ja on ka raskemaid aegu, mis kestavad kas lühemat või pikemat aega. Raskematel aegadel elame läbi erinevaid emotsioone ja tundeid, need mõjutavad meid rohkem ja jätavad oma jälje. Ühel hetkel võid tunda, et sisemine tasakaal on paigast ära ehk siis Sinu sisemised osad on Sinust eemaldunud, tervikut ei ole, kooskõla ei ole.

Seekord keskendume Sinu sisemisele jõule. Kui oled heas ühenduses kõikide oma osadega, siis oled tervik, see annab Sulle sisemise jõu, tasakaalustab sisemises plaanis, annab suurema toe, enesekindluse ja rahulolutunde elus toimimiseks.

Kui tunned ennast parasjagu hästi on ka hea vaadata, milline on Sinu sisemine seisund, tasakaal praegusel hetkel – kas oled ühenduses kõikide oma sisemiste osadega või on mõned osad Sinust eemaldunud.

Läbi konstellatsiooni välja saavad nähtavaks Sinu erinevad osad – tunded, mõtted, hing, keha, seksuaalsus…..ja mida veel pead vajalikuks näha. Näed kõrvalt enda sisemist seisundit. Kui osad on eemaldunud ja sidet ei ole, saame tasakaalu ja terviklikkuse taastada – nii saad tagasi oma sisemise jõu.

Lisaks teeme väikseid töid erinevatel teemadel, mis aitavad Sul näha iseennast teise koha pealt iseenda sees, millele Sa pole ehk seni mõelnudki. Igal hetkel muutud Sina ja igal uuel hetkel mingit teemat vaadates näitab see Sulle midagi uut. Hea on ju teada, kuidas Sinu jaoks Elus parasjagu mingid seisundid on.

Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ja selleks ei pea ennast kuidagi ette valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda.

Osalemine töötoas 55 eurot.

Tasumine kohapeal sularahas.

Osalustasu sisaldab suupisteid.

Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.

Töötuba toimub esmaspäeval, 12. detsembril kell 18.30 – 21.30 Ülikooli 3, Tartus ja pühapäeval, 11. detsembril kell 13.00 – 19.00 Aasa 8, Jõgeval. Saad valida sobiva aja ja koha.

Kuna igal osalejal on võimalus teha väike töö, siis on kindlasti vaja eelnevalt  registreerida!

Teata osalemisest e-post: merle.meitus@gmail.com  või  tel 511 7563.

Töötuba viib läbi Merle Meitus, sertifitseeritud perekonstellöör, Eesti Professionaalsete konstellööride assotsiatsiooni liige.