Meditatiivne siserännak Jõgeval

When

14.01.2022    
19:30 - 21:00

Üritus Facebookis siin.

Kui sa olid laps, teadsid alati mida sa tahtsid, see teadmine oli lihtsalt sinu sees ja sa kuulasid seda. Tegid alati kõike nii nagu sinu Hing soovis ja Sinu Hing teadis, mis ülesandega oled siia ellu tulnud. Juhatan sind rännakule, tagasi ajas ja ruumis, kui olid veel laps, et kuulata nüüd täiskasvanuna neid Hinge sõnumeid, mida ehk seni ajani pole sa veel kuulda võtnud või üles leidnud.
Kaotasid ennast lapsena, kui vanemad hakkasid sulle piire seadma ja oma soove sinu soovideks pidama. Sinu Hinge hääl ei pääsenud enam välja, hiljem hakkas sind suunama ühiskond ja sa lihtsalt kaotasid iseennast. Kunagi pole hilja teha oma elus muutusi, kui oled üles leidnud oma Hinge ülesande selles Elus.
Ole sisemiselt avatud, lihtsalt lubamises ja usalda, mis sinuga toimub.
Minu meditatsioonid aitavad sul leida üles sinu päris olemuse, olla ühenduses iseendaga, oma hingega. Niiviisi vaikselt liikudes tunned, kuidas sinu sisemaailm avardub, energia muutub sinu sees ja tekib ruumi, et saaksid vastu võtta uusi asju oma ellu ja olla kerguses.
Meditatsiooni ajal liigud õrnalt ja kergelt iseenda sees. See on sinu aeg – lihtsalt vaikuses iseendaga, aeg kus lubad oma kehal ja meelel lõdvestuda. Selles lubamise seisundis saab tulla kõik see, milleks oled valmis, Universum toetab sind ning asjad hakkavad juhtuma.
Kui saad sellel õhtul enda jaoks kasvõi ühe mõtte või taipamise, mis sind kõnetab, siis sinu hing on midagi ära tundnud, miski käivitub sinus ja see hakkab sind suunama.
Hing armastab tühjust, aeglust, avarust, lihtsust ja vaikust. Olles vaikuses on sul võimalus oma hinge kuulata. Kuulatades oma hinge ja tehes valikuid selle põhjal, märkad peagi, kuidas Elu voolab Loojaga ühes rütmis. Looja peab pidu sinu sees.
Meditatsiooni ajal võid kas istuda või lamada. Võta kaasa padi, pleed ja matt, kui soovid lamada.
Kui sulle sobib mediteerimine väikeses grupis, hubases ja hoitud ruumis, siis varu endale aega, et saaksid pärast meditatsiooni olla veel mõnusalt selles uues kerges energias ja rahulikult teed juua.
Osaluspanus 10 eurot.
Oodatud on ka mehed!
Väike grupp! Kuna osalejate arv on piiratud, siis on kindlasti vajalik eelregistreerimine.
Palun anna teada, kui soovid osaleda.
Kui märgid Facebookis “osalen” või “huvitatud”, siis saada kindlasti kinnitus, kui osaled. Kirjuta kas e-post merle.meitus@gmail.com, FB sõnumisse või helista 511 7563.
Arvestan ainult nendega, kes on mulle kirjutanud.
Meditatsiooni õhtu toimub reedel, 14. jaanuaril, kell 19.30 Jõgeval, Aasa tn 8.