Meditatiivne siserännak Tartus

When

23.01.2022    
17:30 - 19:00

Üritus Facebookis siin.

Kui sa olid laps teadsid alati mida sa tahtsid, see teadmine oli lihtsalt sinu sees ja sa kuulasid seda. Tegid alati kõike nii nagu sinu Hing soovis. Sinu Hing teadis, mis ülesandega oled siia ellu tulnud. Juhatan sind rännakule, tagasi ajas ja ruumis, kui olid veel laps, et kuulata nüüd täiskasvanuna neid Hinge sõnumeid, mida ehk seni ajani pole sa veel kuulda võtnud või üles leidnud.
Kaotasid ennast lapsena, kui vanemad hakkasid sulle piire seadma ja oma soove sinu soovideks pidama. Sinu Hinge hääl ei pääsenud enam välja, hiljem hakkas sind suunama ühiskond ja sa lihtsalt kaotasid iseennast.
Kunagi pole hilja muuta oma elu. Ole sisemiselt avatud, lihtsalt lubamises ja usalda, mis sinuga toimub. See rännak puudutab sinu hinge ja võib tuua muutuse sinu ellu – kui Sina lubad.
Minu meditatsioonid aitavad sul leida üles sinu päris olemuse, olla ühenduses iseendaga, oma hingega. Niiviisi vaikselt liikudes tunned, kuidas sinu sisemaailm avardub, energia muutub sinu sees ja tekib ruumi, et saaksid vastu võtta uusi asju oma ellu ja olla kerguses.
Meditatsiooni ajal liigud õrnalt ja kergelt iseenda sees. See on sinu aeg – lihtsalt vaikuses iseendaga, aeg kus lubad oma kehal ja meelel lõdvestuda. Selles lubamise seisundis saab tulla kõik see, milleks oled valmis, Universum toetab sind ning asjad hakkavad juhtuma.
Kui saad sellel õhtul enda jaoks kasvõi ühe mõtte või taipamise, mis sind kõnetab, siis sinu hing on midagi ära tundnud, miski käivitub sinus ja see hakkab sind suunama.
Hing armastab tühjust, aeglust, avarust, lihtsust ja vaikust. Olles vaikuses on sul võimalus oma hinge kuulata. Kuulatades oma hinge ja tehes valikuid selle põhjal, märkad peagi, kuidas Elu voolab Loojaga ühes rütmis. Looja peab pidu sinu sees.
Meditatsioon toimub kas toolil istudes või lamades. Kohapeal on olemas matid, padjad, pleedid.
Kui sulle sobib mediteerimine väikeses grupis, hubases ja hoitud ruumis, siis varu endale aega, et saaksid pärast meditatsiooni olla veel mõnusalt selles uues kerges energias.
Osaluspanus 12 eurot.
Kuna osalejate arv on piiratud, siis on kindlasti vajalik eelregistreerimine.
Palun anna teada, kui soovid osaleda.
Kui märgid Facebookis “osalen” või “huvitatud”, siis saada kindlasti kinnitus, et osaled.
Arvestan ainult nendega, kes on mulle kirjutanud. Kirjuta kas e-post merle.meitus@gmail.com, FB sõnumisse või helista 511 7563.
Meditatsiooniõhtu toimub pühapäeval, 23. jaanuaril kell 17.30 Ülikooli 3 Tartus.