Meditatiivne siserännak Tartus

When

04.01.2022    
19:30 - 21:00

Üritus Facebookis siin
Sellel nädalal toimub kahel päeval järjest ja ka pühapäeval. Pühapäevane on eraldi üritusena, asukoht ja kellaaeg on teine. Saad valida endale sobiva aja. Kui osaled, siis registreerimisel märgi kindlasti ka millisel päeval osaled.
Uue aasta esimesel korral on ehk õige aeg vaadata sügavamale iseenda sisse, kuulata oma hinge. Millal sa viimati kinkisid endale vaikusehetke, tühjuse ja üksinduse, et märgata, mis on sinu elus hästi ning mis halvasti? Oled sa saanud küsida endalt ausaid küsimusi ja saanud ausaid vastuseid? See rännak puudutab sinu hinge ja võib tuua muutuse sinu ellu – kui Sina lubad.
Minu meditatsioonid aitavad sul leida üles sinu päris olemuse, olla ühenduses iseendaga, oma hingega. Niiviisi vaikselt liikudes tunned, kuidas sinu sisemaailm avardub, energia muutub sinu sees ja tekib ruumi, et saaksid vastu võtta uusi asju oma ellu ja olla kerguses.
Meditatsiooni ajal liigud õrnalt ja kergelt iseenda sees. See on sinu aeg – lihtsalt vaikuses iseendaga, aeg kus lubad oma kehal ja meelel lõdvestuda. Selles lubamise seisundis saab tulla kõik see, milleks oled valmis, Universum toetab sind ning asjad hakkavad juhtuma.
Kui saad sellel õhtul enda jaoks kasvõi ühe mõtte või taipamise, mis sind kõnetab, siis sinu hing on midagi ära tundnud, miski käivitub sinus ja see hakkab sind suunama.
Hing armastab tühjust, aeglust, avarust, lihtsust ja vaikust. Olles vaikuses on sul võimalus oma hinge kuulata. Kuulatades oma hinge ja tehes valikuid selle põhjal, märkad peagi, kuidas Elu voolab Loojaga ühes rütmis. Looja peab pidu sinu sees.
Meditatsioon toimub kas toolil istudes või lamades. Kui soovid lamada, siis võta kaasa matt ja padi. Pleedid on kohapeal olemas.
Kui sulle sobib mediteerimine väikeses grupis, hubases ja hoitud ruumis, siis varu endale aega, et saaksid pärast meditatsiooni olla veel mõnusalt selles uues kerges energias ja rahulikult teed juua.
Osaluspanus 12 eurot.
Väike grupp! Kuna osalejate arv on piiratud, siis on kindlasti vajalik eelregistreerimine.
Palun anna teada, kui soovid osaleda ja millisel päeval.
Kui märgid Facebookis “osalen” või “huvitatud”, siis saada kindlasti kinnitus, et osaled. Arvestan ainult nendega, kes on mulle kirjutanud. Kirjuta kas e-post merle.meitus@gmail.com, FB sõnumisse või helista 511 7563.
Meditatsiooniõhtud toimuvad teisipäeval, 4. jaanuaril kell 19.30 ja
kolmapäeval, 5. jaanuaril kell 19.30 Tartus, Kompanii tn 10, 2. korrusel.
Pühapäeval, 9. jaanuaril toimuv on eraldi üritusena üleval (asukoht ja kellaaeg on teine).