Meditatsiooniõhtu Jõgeval

When

08.02.2023    
20:00 - 21:00

Minu loodud meditatsioonid mõjuvad Sulle teraapiliselt – aitavad kiires elutempos leida parem kontakt oma keha ja hingega, leida sisemist tasakaalu ja rahu enda sees. Aitavad sul leida üles sinu päris olemuse, olla ühenduses iseendaga, oma hingega. Kehasse salvestub uus energia, milles on kergus ja tühi ruum.
Niiviisi vaikselt liikudes tunned, kuidas sinu sisemaailm avardub, energia muutub sinu sees ja tekib ruumi, et saaksid vastu võtta uusi asju oma ellu ja olla kerguses.
Meditatsiooni ajal liigud õrnalt ja kergelt iseenda sees. See on sinu aeg – lihtsalt vaikuses iseendaga, aeg kus lubad oma kehal ja meelel lõdvestuda. Selles lubamise seisundis saab tulla kõik see, milleks oled valmis, Universum toetab sind ning asjad hakkavad juhtuma.
Kui saad sellel õhtul enda jaoks kasvõi ühe mõtte või taipamise, mis sind kõnetab, siis sinu hing on midagi ära tundnud, miski käivitub sinus ja see hakkab sind suunama.
Hing armastab tühjust, aeglust, avarust, lihtsust ja vaikust. Olles vaikuses on sul võimalus oma hinge kuulata. Kuulatades oma hinge ja tehes valikuid selle põhjal, märkad peagi, kuidas Elu voolab Loojaga ühes rütmis. Looja peab pidu Sinu sees.
Kui soovid saad pärast meditatsiooni oma siserännakust teha energiamaali, selles on Sinu jaoks oluline info ja vägi.
Läbi sellise meditatiivse loomingu võib pääseda ligi väga olulisele ja isiklikule infole, lahendada minevikuprobleeme, tasakaalustada ja tervendada ennast. Loodud maal on isiklik ja annab olulist informatsiooni sinu kohta. Pildi tegemine on hea moodus ennast paremini tundma õppida. Selleks pole vaja perfektseid tehnilisi oskusi, pigem olla avatud, tundlik ja loominguline.
Meditatsiooni ajal võid kas istuda või lamada. Võta kaasa padi, pleed ja matt, kui soovid lamada.
Kui sulle sobib mediteerimine väikeses grupis, hubases ja hoitud ruumis, siis varu endale aega, et saaksid pärast meditatsiooni olla veel mõnusalt selles uues kerges energias ja rahulikult teed juua.
Osaluspanus 10 eurot.
Kuna osalejate arv on piiratud, siis on kindlasti vajalik eelregistreerimine.
Kui märgid Facebookis “osalen” või “huvitatud”, siis saada kindlasti kinnitus, kui osaled. Kirjuta kas e-post merle.meitus@gmail.com, FB sõnumisse või helista 511 7563.
Arvestan ainult nendega, kes on mulle teatanud.
Meditatsiooni õhtut viib läbi Merle Meitus