Meditatsiooniõhtu Jõgeval (väike grupp)

When

04.02.2019    
19:00 - 21:00

Kui otsid oma ellu rohkem rahu ja tasakaalu ning soovid vähendada stressi, siis meditatsioon võib olla just see, mida sa vajad. Meditatsioon on kõige loomulikum ja parem puhkus kehale ning meelele. Mediteerimine on hingamise korrastamine, kohale tulek, hetkes olemine ja oma sisemusega kontakti võtmine. Kindlasti muudab mediteerimine mõtlemise avatumaks ja tolerantsemaks – sind ei ärrita enam asjad, mis tegelikult sinusse ei puutu.
Kui Sul ei ole võimalik mediteerida kodus, leida ja võtta segamatut aega iseenda jaoks, sest seal on saginat ja liikumisi liiga palju või soovidki seda teha just väikses grupis, kus on koos sarnase huviga inimesed ja on ka võimalik omavahel kogemusi jagada, siis on see info mõeldud just Sulle!
Meditatsioonis kohtume oma Kaitseingliga ja võtame ette ühe imelise teekonna sinu sisemaailmas, mille ajal puhastame ja tervendame kõiki tšakraid ja aurakehasid. Tervendame ka ühte väga erilist osa iseendast, oma sisemist last, mis on üks osa sinu hingest. Teeme läbi ka harjutusi, mis aitavad sind rohkem leida iseennast ja ennast armastama hakata. Enda armastamine ja hindamine, usaldava, väärtustava ja tunnustava ruumi loomine enda sees, loob korda meie meeltes, toob meie ellu armastavamaid suhteid, tõmbab ligi uusi töökohti, paremaid elupaiku ja võimaldab isegi kehakaalu korda saada. Rahulolu endaga, enda väärtustamine siin ja praegu, on peamisteks võtmeteks positiivsetele muutustele igas eluvaldkonnas. Kas suudad mõelda muutusest kui sisemisest suurpuhastusest? Kui teed seda vähehaaval, on lõpuks kõik korras. Sul ei pea aga kõik tehtud olema, et tulemust näha. Kui muutud kas või natukene, läheb sul õige pea paremaks.
Esimene meditatsiooniõhtu toimub Jõgeva linnas, 4. veebruaril algusega kell 19.00. Täpse asukoha edastan osalejatele hiljem. Varu endale selleks õhtuks rahulikku aega vähemalt 2,5 tundi. Palun tule kohale 10 minutit varem, et saaksid ennast mõnusalt sisse seada. Riietu mugavalt, võta kaasa ka pleed – kui energia hakkab liikuma võib tekkida jahe tunne. Kui soovid mediteerida põrandal istudes, võid kaasa võtta ka mati.
Osaluspanus on 10 eurot.
Kõigi osalejate vahel loosime välja ühe tasuta seansi „Aura suuruse mõõtmine ja energiakeskuste (tšakrate) töö kontrollimine reaalajas aurameetriga. Tšakrate töö korrastamine aurameetriga“.