Meditatsiooniõhtu (väike grupp)

When

15.07.2020    
19:30 - 21:30

Usalda elu. Lase kõigel vaikselt toimuda läbi sinu. Samm sammu haaval, vaikselt luba elul enda ees avaneda….

Selleks, et tuua oma ellu midagi uut on vaja lasta midagi vabaks, teha ruumi enda sees uuele. See meditatsioon aitab vabaks lasta kõik selle, mis sind enam ei teeni, mida sa ei vaja aga millest ehk veel kinni hoiad. Nii lood enda sees ruumi, et saaks tulla uus – võtta vastu kõik see, mis sind toetab, aitab sul kasvada, areneda, edasi liikuda, olla õnnelik, rohkem märgata, kohal olla.

Liigume läbi ka tühjusest, koged seda tunnet. Tühjus on teadvuse seisund, kuhu sisened, et kasvada välja praegustest piirangutest, kus lased vanadel asjadel minna, et liikuda järgmisele arengutasandile. Tühjuses jätad sa seljataha tuttavad struktuurid, harjumused, mõtted, tõekspidamised ja suhtumised ning suundud sügavale siseilma, et luua uusi struktuure, mis sobivad su kõrgema sagedusega.

Kui otsid oma ellu rohkem rahu ja tasakaalu ning soovid vähendada stressi, siis meditatsioon võib olla just see, mida sa vajad. Meditatsioon on kõige loomulikum ja parem puhkus kehale ning meelele. Mediteerimine on hingamise korrastamine, kohale tulek, hetkes olemine ja oma sisemusega kontakti võtmine. Kindlasti muudab mediteerimine mõtlemise avatumaks ja tolerantsemaks – sind ei ärrita enam asjad, mis tegelikult sinusse ei puutu.

Meditatsioonis olles koged tugevat sisemist rahu, laed ennast selle energiaga ja toimuvad ka huvitavad kohtumised. Meditatsiooni ajal võib ka avalduda alateadvusest mõni hingetasandi teema, mis vajab tervendamist ja vabastamist.

Pärast seanssi oleme veel selles mõnusas seisundis ja jagame kogemust.
Palun jää koju, kui oled haige, köhid või tunned ennast halvasti.

Kaasa palun võta matt, pleed ja padi.
Osaluspanus 10 eurot.
Kohtade arv on piiratud!

Meditatsiooniõhtu toimub kolmapäeval, 15. juulil Jõgeval kell 19.30.
Palun tule kohale 10 minutit varem.
Kes on tulemas, siis neile teatan täpse aadressi, seega osalejad palun kirjutage mulle e-post: merle.meitus@gmail.com