Meditatsiooniõhtu, Zoomis


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

14.02.2023    
20:00 - 21:00

Minu loodud meditatsioonid mõjuvad Sulle teraapiliselt – aitavad kiires elutempos leida parem kontakt oma keha ja hingega, leida sisemist tasakaalu ja rahu enda sees. Aitavad sul leida üles sinu päris olemuse, olla ühenduses iseendaga, oma hingega. Kehasse salvestub uus energia, milles on kergus ja tühi ruum.
Niiviisi vaikselt liikudes tunned, kuidas sinu sisemaailm avardub, energia muutub sinu sees ja tekib ruumi, et saaksid vastu võtta uusi asju oma ellu ja olla kerguses.
Meditatsiooni ajal liigud õrnalt ja kergelt iseenda sees. See on sinu aeg – lihtsalt vaikuses iseendaga, aeg kus lubad oma kehal ja meelel lõdvestuda.
Selles lubamise seisundis saab tulla kõik see, milleks oled valmis, Universum toetab sind ning asjad hakkavad juhtuma.
Kui saad sellel õhtul enda jaoks kasvõi ühe mõtte või taipamise, mis sind kõnetab, siis sinu hing on midagi ära tundnud, miski käivitub sinus ja see hakkab sind suunama.
Hing armastab tühjust, aeglust, avarust, lihtsust ja vaikust. Olles vaikuses on sul võimalus oma hinge kuulata. Kuulatades oma hinge ja tehes valikuid selle põhjal, märkad peagi, kuidas Elu voolab Loojaga ühes rütmis. Looja peab pidu Sinu sees.
Meditatsiooni ajal võid kas istuda või lamada mugavalt Sulle sobivas kohas. Varu endale aega umbes üks tund.
Toimumiskoht Zoomis.
Registreerimiseks kirjuta mulle e-posti merle.meitus@gmail.com. Sinu e-postile saadan enne algust Zoomi lingi.
Logi sisse varem, et saaksime ühenduse luua. Kindlasti on sul vajalik väga hea internetiühendus. Osale kaamera ja mikrofoniga.
Osaluspanus 15 eurot.
Osaluspanus kanda hiljemalt toimumispäeval kella 19.00,
konto: EE561010010306285017 MEITUS MERLE,
selgitusse märgi oma eesnimi ja kuupäev.
Meditatsiooni õhtut viib läbi Merle Meitus, tel 511 7563.