Meditatsiooniõhtu


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

18.02.2019    
18:15 - 20:45

Kui otsid oma ellu rohkem rahu ja tasakaalu ning soovid vähendada stressi, siis meditatsioon võib olla just see, mida sa vajad. Meditatsioon on kõige loomulikum ja parem puhkus kehale ning meelele. Mediteerimine on hingamise korrastamine, kohale tulek, hetkes olemine ja oma sisemusega kontakti võtmine. Kindlasti muudab mediteerimine mõtlemise avatumaks ja tolerantsemaks – sind ei ärrita enam asjad, mis tegelikult sinusse ei puutu.

Kui Sul ei ole võimalik mediteerida kodus, leida ja võtta segamatut aega iseenda jaoks, sest seal on saginat ja liikumisi liiga palju või soovidki seda teha just väikses grupis, kus on koos sarnase huviga inimesed ja on ka võimalik omavahel kogemusi jagada, siis on see info mõeldud just Sulle!

Sellel korral puhastame keha ja vaimu negatiivsetest energiatest, mis ei kuulu sulle, kutsume tagasi kõik sinu energiad ja laeme ennast uue ja puhta eluenergiaga. Räägime millele pöörata tähelepanu, kui soovid enda ellu muutusi. Harjutame, kuidas luua peas mõttevaikus.

Meditatsiooni käigus koged tugevat sisemist rahu, laed ennast selle energiaga ja toimuvad ka huvitavad kohtumised.

Meditatsiooniõhtu toimub Jõgeva linnas, 18. veebruaril algusega kell 18.15. Grupp 10 – 12 inimest. Kui soovid osaleda, siis märgi Facebookis kindlasti „osalen“ ja edastan sulle täpse asukoha.

Varu endale selleks õhtuks rahulikku aega vähemalt 2,5 tundi. Palun tule kohale 10 minutit varem, et saaksid ennast mõnusalt sisse seada. Riietu mugavalt, võta kaasa ka pleed – kui energia hakkab liikuma võib tekkida jahe tunne. Kui soovid mediteerida põrandal istudes, võid kaasa võtta ka mati.

Osaluspanus on 10 eurot.