Grupihüpnoos


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

09.04.2019    
18:00 - 20:30

Grupihüpnoos Jõgeval

Kas tunned, et sinu sisse on kogunenud kõike liiga palju – pinged, stress?

Kui soovid ennast lihtsalt lõdvaks lasta, välja lülituda igapäeva rutiinist, puhata iseenda mõtetest, kogeda sügavat lõõgastust ja sisemist puhastust, siis on see info just sinu jaoks. Sügav lõõgastus annab sisemist jõudu ja tuge, et tänapäeva kiires ja segases maailmas paremini hakkama saada.

Kui kliendile suunatud hüpnoosis keskendutakse mingile konkreetsele probleemile, siis grupihüpnoos on oma olemuselt stressi maandav, lõõgastav ja enesekindlust suurendav. Lisaks saad ka väga huvitava kogemuse, mis hüpnoos üldse on.

Oodatud on mehed, naised ja noored (alates 15. eluaastast). Kaasa palun võtta matt, pleed ja padi.

Huvi korral võta ühendust kas: Fb-s märgi „osalen“, e-post: merle.meitus@gmail.com või kirjuta sõnumisse. Toimub 9. aprillil, kell 18.00, Tähe 3-1, Jõgeva linn.

Hind ühele osalejale 10 eurot.