Perekonstellatsioonide töötuba Jõgeval

When

02.04.2019    
18:00 - 20:30

Perekonstellatsioonid on Bert Hellingeri väljatöötatud rühmatöö meetod. Kui elus on mingi takistus, mis häirib igapäeva elu (tunne, situatsioonid, suhted jne), võimaldab perekonstellatsiooni meetod vaadata, millega see on seotud ning leida ressurssi sellest põimumisest vabanemiseks. Meetod on väga sügav ja puudutav.

Perekonstellatsiooni kaudu on võimalik näha seoseid ja kordusi, mis kanduvad edasi põlvest põlve ja mida nimetatakse süsteemseks alateadlikuks seotuseks. Meetod võimaldab näha neid alateadlikke süsteemseid seoseid, mis on inimese ühte või teise olukorda pannud, aitab teadvustada, kuidas ta neist sõltub, millised piirangud on süsteem talle seadnud, olgu tegemist ükskõik millise probleemiga. Hetkel, kui reaalsus võetakse vastu sellisena, nagu see on, aktsepteerides nii iseenda kui ka kõigi perekonna juurde kuuluvate liikmete kohta süsteemis, võib toimuda muutus.

Isikliku perekonstellatsiooni nägemine võib anda erilise hingerahu. Konstellatsiooni abil on võimalik kogeda, kuidas salvestatud informatsioon perekonna ajaloost, mida me ei pruugi teadagi, võib meie käitumist ja otsuseid mõjutada. Konstellatsiooni paigutatud esindajad aitavad seda printsiipi mõista ja leppida oma saatusega ning päritoluga just sellistena, nagu need on, kellegi üle kohut mõistmata. Alles seejärel saab inimene mineviku asemel tuleviku poole vaadata, milles selle meetodi tervendav jõud seisnebki.

Isiklik kogemus aitab mõista, kuidas konstellatsioon toimib. Ainult oma keha kaudu on võimalik saavutada usaldus, et niisugune fenomen eksisteerib. Konstellatsioonis toimuvad protsessid mõjuvad puhastavalt ja tervendavalt ka asendajatele  ja vaatlejatele.

Töötoas saab täpsema ülevaate sellest meetodist. Soovijad saavad teha lühiharjutusi ehk disaine, mis võimaldavad näha seda, mis tegelikult toimub meie erinevate suhete või olukordade pinna all. Tihti on väga suur väärtus sellel, kui näeme pilti sellest, mis toimub. Seejärel saame oma elus teha teadlikke muutusi ja valikuid.

Perekonstellatsioonide töötuba toimub 2. aprillil  algusega kell 18.00 Jõgeval, Tähe 3-1.

Palun kindlasti registreeri oma osalus, kas kirjutades e-post: merle.meitus@gmail.com, saates sõnumi Facebooki või märgi ürituse juurde „osalen“.  Küsimuste korral võib helistada tel 511 7563.

Kui mingil põhjusel selgub, et sa siiski ei saa osaleda, kuigi oled registreerinud, siis palun anna ka sellest teada.

Oodatud on kindlasti ka mehed. Erinevad teemad, mis meid elus puudutavad mõjutavad sarnaselt nii mehi kui naisi.

Lubatud on ka jagamine. Ehk jõuab just sinu jagamise kaudu see info inimeseni, kes seda just praegusel hetkel vajab.

Osaluspanus 15 eurot.

Töötuba juhendab Merle Meitus.

Õpin teist aastat Moskva Süsteemsete Lahenduste ja Konsulteerimise Instituudi programmi alusel konstellööriks.

Rohkem infot konstellatsioonide kohta:

https://konstellatsioonid.com/mis-on-konstellatsioon/#kasu

https://rahulolu.org/teenused/hingevali/