Helideköögi maitserännak kehale ja meeltele

When

09.09.2022    
19:00 - 21:30

Helideköögi maitserännak kehale ja meeltele

Helideköök pakub Sulle õhtuse eine, mille maitseid saad tunda läbi oma kõikide meelte.

Tule naudi pakutavat helide maitset.

Me tunneme füüsilise toidu maitset täiesti individuaalselt ja ainuomaselt. Sama on ka helide maitsetega. Üks võib sellest saada kiirtoiduelamuse, teine naudib seda, kui desserti, kolmas saab samas sügava gurmee elamuse, tunnetades erinevaid maitsenüansse.

Mina kokkan erinevate helidega, Sina oled oodatud “lauda”.

Menüüs on Tiibeti helikausist pakutav isutekitaja. Sellele järgneb šamaanitrummi toitev kausitäis ning magustoiduks on koshi kellade kristallilised helinad.

Tulles jäta ootused maha. Ootus seab piirangud. Lase meeltel tunda uusi maitseid.

Helitoidu ainult mõned võimalikud mõjud;

Kuna ajulainete võnkumine muutub oluliselt aeglasemaks, siis:

a) tekib kergus ja tunned ennast lõdvestunult

b) võid jõuda une piirile ning tajuda teadvuse muutuvat seisundit

c) meeled ja tajud muutuvad

d) emotsioonid naer, nutt võivad kerkida ülesse. Lase nad välja, sest see ongi see koht, kus seda teha. Seega kui kuulete kellegi emotsioone jääge ikka endasse, sest ruum on hoitud ja toetatud.

Selle laua ääres pole toole ja üleüldse ei pea Sa seal istuma. See on kõigile jõukohane praktika. Heliköögi ruumis Sa lebad põrandal ja lihtsalt lubad endal olla ning tunnetuslikult nautida. Riietu mugavalt, võta kaasa lamamismatt, tekk või pleed ning padi, kui seda vajad.

Köögist hakkavad lõhnad tulema reedel, 9. septembril kell 19.00. 

Ole kohal veidi varem. Arvesta 1,5 kuni kahe tunniga. Naudime koosloomet ja ei sea jäika ajapiirangut.

Kuna sügisene helimenüü on veel timmimisjärgus ning raamatupidaja on  suvepuhkusel, siis on seekordne helitoit Sulle tunnetus/annetuspõhine.

Köögis askeldab hobikokk Ivar Kriis.

P.S Hiina logograafilises kirjas on Kriis kahe hieroglüüfina. Üks tähendab ohtu, teine võimalust. Sellest tulenevalt on oht ja võimalus saada helitoidu sõltuvus!

Oled oodatud Helikööki aadressil Aasa tn 8, Jõgeva linn. Osalejate arv on piiratud! Vajalik eelregistreerimine, anna märku osalemisest e-post: kriisivar@gmail.com, tel 5815 0230 või kirjuta Facebooki: Ivar Kriis.