Meeste väestavad kohtumised Jõgeval

When

17.09.2022    
19:00 - 22:00

Meeste väestavad kohtumised

Laupäeval, 17. septembril kell 19.00 Aasa tn 8, Jõgeval.

Ring on sümboolne kujund millesse on sisse kodeeritud võrdsus. Ringis olles ei seata ennast teistest kõrgemaks, samas ka ei pisendata ennast. Olles ringis saab igaüks sõna ning teda kuulatakse.

Kui oled mõtisklenud soovist jagada ning kuulata teiste meeste mõtteid sügavamatel teemadel, siis võta kepp ning kaabu ja sea sammud siia. Meeste väestavad kohtumised on neile, kes soovivad teadlikumalt oma teed edasi käia. See on koht kus me ringis jagame omi sügavamaid kogemusi ja taipamisi.

Siin ei pea ego tasandil ennast tõestama, ei pea kartma näidata enda haavatavust. Ka mehed nutavad. Tean, sest olen seda ise teinud ning näinud seda teistes väeringides. See on tugevuse märk mitte aga nõrkus, mida meile läbi elu on kui mantrat korrutatud. Mehe tõeline vägi saab ilmuda, kui ta julgeb end avada ning seega haavatavaks teha. Sellest saab tema tugevus ja vägi.

Ringis me langetame maskid ja ei näita ennast kellegi teisena. Tavarutiinis me kanname neid niigi ja see on teatud piirini isegi vajalik. Julgus sisemiselt avaneda ja seda teiste meestega jagada loob meile pinnase sisemiselt korrastuda. Kuulates teiste kogemusi tulevad taipamised, mis meid elus edasi aitavad. 

Meheks kasvamine toimub ajaga. Aegu on meie kasvamisel üsna erinevaid. On aeg avaneda. 

Meeste kohtumisele tulek ei eelda Sinult varasemaid ringides osalemisi, praktikate tegemisi ega ka vastava kirjandusega tutvumist. Osaleda võivad kõik mehed keda kirjutatu kõnetab. Vanuse alam ega ülempiiri ei ole.

Meeste väestavat kohtumist ringis hoiab Ivar Kriis.

Olen 55 aastane iseõppija-praktik. 10 aastat sellest käinud teadlikkuse rada. See teekond on toonud mind kohta kus ma olen saanud endaga sõbraks. Keha on kerguses ja mõtted valdavalt positiivsed. Iseennast hinnata on keeruline. Kümme aastat on piisavalt pikk aeg, et oma uue minaga kokku kasvada. Ise tunnen ennast sellisena üsna tavalisena.

Ettepaneku sellist meeste kohtumist läbi viia tegi mulle inimene, kes näeb mind kõrvalt. Samas ma ei kahelnud hetkekski ja nüüd ma kirjutan siin Sulle. Kunagisest introvertsest poisist on saanud ambivert. Kui aus olla kuulsin seda sõna alles sellel aastal. Ise arvasin end olevat introvertne ekstravert.

Avaring on laupäeval, 17. septembril kell 19.00. Kohtumine toimub orienteeruvalt 2 tundi.

Plaanis on kokku saada kaks korda kuus. Kui tuleb teisi ettepanekuid seoses kohtumiste sageduse ning päevade ja kellaaegadega saame seda ringis arutada. Igal kohtumisel tuleb ka teema mille asetame ringi ning vaatleme seda nii endas, kui endast väljaspool.

Esimene vaatlusteema saab olema nimetusega: “Mis mind tõi täna siia, kas mul poleks lihtsam olnud koju jääda?”

Osaluspanus 20 eurot. Tasumine kohapeal sularahas.

Grupi suurus on piiratud, seega on vajalik eelregistreerimine. Anna märku osalemisest: e-post: kriisivar@gmail.com, tel 5815 0230 või kirjuta Facebooki: Ivar Kriis.