Individuaalsed konstellatsioonid Viljandis


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

22.07.2024    
10:00 - 18:30

Kas oled otsinud erinevaid lahendusi või teraapiaid mõnele Sulle olulisele probleemile, küsimusele või seletamatule seisundile kehas aga näed siiski, et miski pole muutunud?
Siis julgustan Sind kogema võimsat konstellatsiooni meetodit, mis võib olla elu muutev!
Individuaalne konstellatsioon – ainult Sina ja Mina ja Energiaväli, milles on kogu Sinu suguvõsasüsteem. Sinu aeg, Sulle loodud ruum, usaldus…….ja niiviisi vaikselt hakkavad lahti hargnema Sinu lood, mida enda teadmata kannad aga mis mingil moel häirivad sinu elu.
Kehamälus on kõik see, mis on Sind mingil elu perioodil raskelt mõjutanud ja jätnud oma jälje. Kui oled valmis kõike vaatama, tunnistama ja vabastama oma kehast, saad tagasi kerguse, oma jõu ja väe ning Elu ja energia voolab jälle Sinus.
Individuaalne konstellatsioon on sobiv algus Sinu teekonnal, kui tunned, et miski Sinu sees on valesti ja peab muutuma.
Konstellatsioonis töötame hinge tasandiga. Hing on see, mida me ei näe aga hing saab alati kõige rohkem haiget. Konstellatsioon aitab Sul näha, mis tegelikult on ja kui näed ja tunnistad, siis tunnistamine ja aktsepteerimine toob Sinu hinge rahu.
Mõnikord on nii, et Sa isegi ei oska kirjeldada seda, mis Sinu sees parasjagu toimub, seda seisundit.
Sel juhul soovitan lihtsalt usaldada seda energiavälja, mis töö ajal hakkab suunama ja teeb nähtavaks just need pinge ja trauma kohad, mis Sinu jaoks peab sellel hetkel nähtavaks saama. Neid kohti vabastades saab tulla hinge rahu ja koos hingerahuga saab tulla rahu ka Sinu kehasse. Tunned, kuidas kehasse tekib kergus ja ruum. Ja kui Sinu kehas on kergus ja ruum, siis saavad tulla Sinu ellu muutused, mis on Elul Sinu jaoks ja ka Sul on Elule rohkem pakkuda.

Sina ise saad kõike muuta, korda teha, tervendada. Kui oled valmis nägema ja muutma, saad tagasi oma jõu ja väe, sinu hing terveneb ja Elu ja energia voolab jälle Sinus.
Konstellatsiooni töö kestab umbes 2 tundi ja hind on 150 eurot.
Tasumine kohapeal sularahas.
Asukoht Viljandis, Vaksali 3a (Tervise ja ilukeskus Valgus).
Individuaalsed tööd 22. juuli:
kell 10.00
kell 12.00
kell 14.30
kell 16.30
Kui on soov teha individuaalset tööd, siis vali endale siit sobiv aeg ja kirjuta mulle. Märgi ka millise teemaga tööd soovid ja kas oled varem konstellatsiooni teinud.
Rõõmsate kohtumisteni ja Imelist Elu Sulle💫
Merle Meitus
sertifitseeritud perekonstellöör, EPKA liige,
täiendõpe rahvusvahelises konstellatsiooni õppes,
kogemusnõustaja, 56 aastat elukogemust.
Lisainfo ja registreerimine: e-post merle.meitus@gmail.com, tel 5117563