Konstellatsiooni töötuba – Sisemiste ressursside ühendamine


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

05.08.2020    
18:30 - 20:30

Kontakt endaga on kontakt oma sisemiste ressurssidega.
Selles töötoas on võimalik vaadata, kas oled sisemiselt tervik – kas hinge osa, füüsiline keha, mentaalne ja emotsionaalne osa on sinus koos või on mingi osa sinust eemaldunud.
Võib juhtuda, et mingil eluetapil on mõni osa eemaldunud, sel juhul oleme kaotanud oma terviklikkuse ja kooskõla enda sees. Töö käigus on võimalik näha kas oled kooskõlas kõigi oma osadega ja vajadusel sisemine tasakaal taastada.

Töö oma sisemiste ressurssidega tagab parema kontakti iseendaga, loob terviklikkuse tunde, tasakaalustab sisemises plaanis ja kokkuvõttes annab suurema toe, enesekindluse ja rahulolutunde elus toimimiseks.

Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ja selleks ei pea ennast kuidagi ette valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda.
Loe rohkem infot minu kodulehelt.

Osaluspanus selles töötoas 15 eurot.

Oodatud on ka mehed!
Palun jää koju, kui köhid või tunned ennast haigena.

Teata kindlasti osalemisest e-post: merle.meitus@gmail.com või kirjuta sõnum FB-s. Kui märgite ürituse juures „osalen“ või „huvitatud“, siis saatke ka sõnum või e-kiri kinnitusega, et kindlasti osalete, siis saadan ka täpse aadressi kuhu tulla.

Töötuba toimub Jõgeval,
kolmapäeval, 5. augustil kell 18.30.

Infot võib jagada! Sinu jagamise kaudu võib see jõuda inimeseni, kes seda hetkel väga vajab.