Lõõgastav õhtumeditatsioon – Küllusliku Elu Loomine

When

12.08.2020    
19:00 - 21:00

See meditatsioon kannab sind õrnalt sisemisel rännakul, tõstab sinu sagedust, rahustab sinu meelt, avab sinu südame, toob sinus esile selle tunde, et kõik on võimalik – sul on võimalik luua enda elu.
Elu, mis on täis küllust on selline kogemus, kus kõik meie vajadused on lihtsal viisil saanud rahuldatud ja meie soovid on spontaanselt täitunud. Me tunneme tõelist küllust, kui kogeme rõõmu, terveolemist, õnnelikkust, tunnetame oma sihti ja elujõudu igal oma eluhetkel ja terviklikkust-täitumust, mis valgub igasse meie eluvaldkonda.

Meditatsioon on kõige loomulikum ja parem puhkus kehale ning meelele. Mediteerimine on hingamise korrastamine, kohal olek, hetkes olemine ja oma sisemusega kontakti võtmine. Kindlasti muudab mediteerimine mõtlemise avatumaks ja tolerantsemaks – sind ei ärrita enam asjad, mis tegelikult sinusse ei puutu.

Meditatsioonis olles koged tugevat sisemist rahu, laed ennast selle energiaga ja toimuvad ka huvitavad kohtumised. Meditatsiooni ajal võib ka avalduda alateadvusest mõni hingetasandi teema, mis vajab tervendamist ja vabastamist.

Pärast seanssi oleme veel selles mõnusas seisundis ja jagame kogemust.
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI OLED HAIGLANE, TUNNED ENNAST HALVASTI, OLED OLNUD KONTAKTIS VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD VIIBIMA KARANTIINIS!

Kaasa palun võta matt, pleed ja padi.
Osaluspanus 10 eurot.
Kohtade arv on piiratud!

Meditatsiooniõhtu toimub kolmapäeval, 12. augustil Jõgeval kell 19.00.
Kes on tulemas, siis neile teatan täpse aadressi, seega osalejad palun kirjutage mulle e-post: merle.meitus@gmail.com või sõnumisse.