Konstellatsioonid Jõgeval

When

11.02.2020    
18:00 - 21:00

Töötoas teeme soovijatele nii lühikesi universaalseid minikonstellatsioone kui ka täispikki konstellatsioone isikliku teemaga.
Läbi konstellatsiooni välja on sul võimalik vaadata ükskõik millist hetkel olulist teemat sinu elus, saada teada, miks see on tekkinud, kelle või millega seotud ja kuidas leida parim lahendus.
Teemad võivad varieeruda seinast-seina. Pingelised suhted partneri, laste, vanemate või oma sugulastega, tervisega seotud teemad, külluse ja rahulolu suurendamine oma elus, töö, elukoha või muude valikute tegemine jne. Vastuseid saab otsida kõigele, mis hetkel sinu elus muret tekitab. Kui elus toimub mingi trauma või raske sündmus, siis peaks selle probleemiga tegelema kohe ja otsima lahendusi. Mida kauem seda endas kanda, seda rohkem hakkab see mõjutama füüsilist keha. Olge hoolivad enda tervise suhtes, sest hiljem, kui saaksite olla jälle õnnelik võib juhtuda nii, et haigestunud on selleks ajaks füüsiline keha. Tihti on suur abi ka juba sellest, kui panna teema/probleem väljale üles ja näha seda pilti kuidas asjad tegelikult on.
Osalesin 2-päevasel konstellatsiooni seminaril mida viis läbi üks Peterburi tugevamaid konstellööre ja teemaks oli määratletus/elu kutse/elu ülesanne selles elus. Kindlasti räägime ka sellest ja soovijad saavad teha disaine, et näha, mis on see mida tulid kogema selles elus.

Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ja selleks ei pea ennast kuidagi ette valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda.

Loe rohkem minu kodulehelt.

Kuna eelmistel kordadel on läinud ajaliselt päris pikale ja aja puuduse tõttu on ära jäänud ka mõni disaini soov, siis alustame seekord pool tundi varem ehk siis kell 18.00. Kui on tõesti nii, et ei jõua kella kuueks, siis pole hullu, kui jõuad poole seitsmeks aga oluline on, et annaksid mulle sellest eelnevalt kindlasti teada, et hilined.

Osaluspanus töötoas:
Osalemine asendaja või vaatlejana 15 eurot.
Disain ehk minikonstellatsioon 20 eurot.
Isikliku teemaga töö (konstellatsioon) 50 eurot (etteregistreerimisega).

Sellel korral pakun välja soovijatele konstellatsiooni, mis koosneb kahest minikonstellatsioonist – esimeses saad teada, mis on selles elus sinu peamine eluülesanne ja teises saab suguvõsast võtta ressurssi juurde selle teostamiseks. Selle töö hind on 25 eurot. Soovijatel palun eelnevalt teada anda.

Kui tead juba, et soovid teha minikonstellatsiooni oma isikliku teemaga, siis anna ka sellest varem teada.
Grupis kehtib konfidentsiaalsuse reegel, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele. Alati on võimalik tööd teha ka varjatud meetodil st, et kohalolijad ei tea mis teemaga on tegemist ja keda väljal esindatakse. Oodatud on ka mehed!

Teata kindlasti osalemisest e-post: merle.meitus@gmail.com, tel 511 7563 või saada sõnum FB-s. Kui märgite ürituse juures „osalen“, siis saatke ka sõnum või e-kiri kinnitusega, et te kindlasti osalete.
Infot võib jagada! Sinu jagamise kaudu võib see jõuda inimeseni, kes seda hetkel väga vajab.