Lõõgastav grupihüpnoos Jõgeval


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

25.02.2020    
18:30 - 21:00

Kas tunned, et sinu sisse on kogunenud kõike liiga palju – pinged, stress?
Kui soovid ennast lihtsalt lõdvaks lasta, välja lülituda igapäeva rutiinist, puhata iseenda mõtetest, kogeda sügavat lõõgastust ja sisemist vaikust, siis on see info just sinu jaoks. Sügav lõõgastus annab sisemist jõudu ja tuge, et tänapäeva kiires ja segases maailmas paremini hakkama saada.
Kui kliendile suunatud hüpnoosis keskendutakse mingile konkreetsele probleemile, siis grupihüpnoos on oma olemuselt stressi maandav, lõõgastav ja enesekindlust suurendav, annab hea une. Lisaks saad ka väga huvitava kogemuse, mis hüpnoos üldse on.
Pärast seanssi joome teed, oleme veel selles mõnusas seisundis ja jagame kogemust.
Oodatud on mehed, naised ja noored (alates 15. eluaastast).
Kaasa palun võta matt, pleed ja padi.
Hüpnoosiõhtu toimub teisipäeval, 25. veebruaril Jõgeval kell 18.30.
Kohal palun olla 10 minutit varem.
Kes on tulemas, siis neile annan täpse aadressi, seega osalejad palun kirjutage mulle kas e-post: merle.meitus@gmail.com või kirjuta sõnumisse.
Hind ühele osalejale 10 eurot.
Infot võib jagada.
Rohkem hüpnoosist minu kodulehel: