Konstellatsioonide õhtu

When

13.01.2021    
18:30 - 20:30

Konstellatsioonide õhtul teeme soovijatele nii lühikesi universaalseid minikonstellatsioone (disaine), kui ka täispikki konstellatsioone isikliku teemaga.
Läbi konstellatsiooni välja on sul võimalik vaadata ükskõik millist hetkel olulist teemat sinu elus, saada teada, miks see on tekkinud, kelle või millega seotud ja kuidas leida parim lahendus.
Teemad võivad varieeruda seinast-seina. Pingelised suhted partneri, laste, vanemate või oma sugulastega, tervisega seotud teemad, külluse ja rahulolu suurendamine oma elus, töö, elukoha või muude valikute tegemine jne. Vastuseid saab otsida kõigele, mis hetkel sinu elus muret tekitab.
Tihti on suur abi ka juba sellest, kui panna teema/probleem väljale üles ja näha seda pilti kuidas asjad tegelikult on (teha disain).
Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ja selleks ei pea ennast kuidagi ette valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda.

Rohkem infot saab minu kodulehelt

Osaluspanus:
Asendaja/vaatlejana 15 eurot.
Disain 25 eurot.
Isikliku teemaga töö (konstellatsioon) 65 eurot (etteregistreerimisega).
Kuna tööde arv on piiratud, siis teata varakult oma töö soovist-kas soovid disaini või konstellatsiooni isikliku teemaga. Disaini soov tekib tihti ka kohapeal.
Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.
Alati on võimalik tööd teha ka varjatud meetodil st, et kohalolijad ei tea mis teemaga on tegemist ja keda väljal esindatakse.
Oodatud on ka mehed!

Siit saab lugeda osalejate tagasisidet:

HOIAME ÜKSTEIST! KANNAME MASKI!
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI TUNNED ENNAST HAIGENA, OLED KOKKUPUUTUNUD VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD OLEMA ISOLATSIOONIS.
Teata kindlasti osalemisest e-post: merle.meitus@gmail.com või kirjuta sõnum FB-s. Kui märgite ürituse juures „osalen“ või „huvitatud“, siis saatke ka sõnum või e-kiri kinnitusega, et kindlasti osalete, siis saadan ka täpse aadressi kuhu tulla.
Konstellatsioonid toimuvad Jõgeval, KOLMAPÄEVAL, 13. jaanuaril kell 18.30.
INFOT VÕIB JAGADA!
Sinu jagamise kaudu võib see jõuda inimeseni, kes seda hetkel väga vajab.

Siit saab lugeda osalejate tagasisidet: