Meditatiivne siserännak – Olemise võlu

When

08.01.2021    
21:00 - 23:00

eadlik elamine algab märkamisest, tähele panemisest ja teadvustamisest ning puudutab kôike, mis sind ümbritseb. Pannes tähele oma sõnu, tegusid, reaktsioone, mõtteid, tundeid, enesetunnet, hingamist, inimsuhteid, toitumist, liikumist ja kôike muud, saad teadlikuks sellest, mis on. Sealt edasi saad teha teadliku valiku – kas soovid jätkata vanaviisi või oled valmis tegema muutusi?
Liikudes sellel siserännakul märkad ja avastad iseenda jaoks nii mõndagi uut, mida pole ehk varem kogenud. Samuti võib saada selgemaks, kuidas soovid jätkata liikumist oma teekonnal, kas vajad muutusi oma ellu.
Kõige olulisem on see, kui otsustad võtta endale selle aja, olla iseendaga ja lubad endal lihtsalt lõõgastuda ja puhata igapäevasest rabelemisest, sahmimisest ja mürast – kodus ei olegi ehk see võimalik.
See on sinu aeg, lihtsalt vaikuses, iseendaga. Kui saad kaasa kerguse ja meelerahu energia ja kannad seda endas, siis kandub see sinu kaudu üle ka sinu lähedastele, eelkõige sinu lastele. Kui tegeled iseendaga on see kõige suurem kingitus ka sinu perele. Muutused sinu sees muudavad kõiki, kes sind ümbritsevad.
Kui oled vaikuses, sulged silmad ja lõdvestad oma keha, hakkab aju teistmoodi tööle. Rahulik muusika ja kujutlused aitavad veelgi kaasa ajurütmide aeglustamisele ja su teadvusseisund muutub. Tavapärane mõttesagin ajus vaibub ja nii pääseb lihtsamini ligi alateadvusele, et harjumuspäraseid ja oma aja ära elanud mõtte- ja käitumismustreid mõista ja muuta.
HOIMAE ENNAST JA TEISI. KANNAME MASKI.
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI OLED HAIGLANE, TUNNED ENNAST HALVASTI, OLED OLNUD KONTAKTIS VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD OLEMA ISOLATSIOONIS!
Kaasa palun võta matt, pleed ja padi. Kui soovid mediteerida istudes, siis palun võta kaasa ainult pleed.
Osaluspanus 10 eurot.
Osalema on oodatud mehed, naised, noored.
Kohtade arv on piiratud!
Meditatsiooniõhtu toimub reedel, 8. jaanuaril Jõgeval, algusega kell 19.00.
Kui tuled esimest korda, siis palun kirjuta mulle sõnumisse ja teatan sulle täpse aadressi.
Siit saab lugeda osalejate tagasisidet:

Meditatsiooni kohta saab rohkem lugeda minu kodulehelt: