Konstellatsioonide töötuba Tartus


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

15.11.2022    
18:00 - 21:30

Konstellatsioonid näitavad, kuidas meie esivanemate traumad, kellega saatus meid seob, püsivad ja mõjutavad järeltulijate elu. Samuti teeb ta nähtavaks lapsepõlves toimunud traumad, mida me ei pruugi mäletada aga mis mõjutavad meie elu senini.
Paljud sümptomid meie elus esindavad just seda osa, mis on inimese enda elulooraamatust või perekonna loost välja jäetud.
Konstellatsiooni töös on oluline, et kliendil oleks võimalik avada oma süda sellele, mis konstellatsiooni töö esile toob. Tegemist on integratsiooniprotsessiga. See on järkjärguline protsess, kus tasakesi lähenetakse sellele, mida varem kogeti dramaatiliselt ja traumeerivalt.
Töö käigus traumaga seotud energia vabaneb ning ideaalis saab sellest hiljem inimest toetav ressurss.

Läbi konstellatsiooni välja on võimalik vaadata ükskõik millist hetkel olulist teemat elus, saada teada, miks see on tekkinud, kelle või millega seotud. Ja kui me näeme ja tunnistame seda, mis tegelikult on, siis leiad oma hinges rahu. Ja selle hingerahuga jõuad ka rahusse oma kehaga.
Konstellatsioonis me vahel saame lõpetada mingi liikumise, mida me varem ei olnud võimelised või ei saanud lõpetada, energia leiab oma õige koha ja sinu elu hakkab muutuma. Muutused sinus saavad tulla siis, kui sinus on piisavalt ruumi, aega ja lubamist.
Konstellatsioonide töötoas teeme soovijatele nii konstellatsioone isikliku teemaga, kui ka lühikesi universaalseid lühi konstellatsioone ehk mingi hetke olukorra vaatamist.
Teemad võivad varieeruda seinast-seina. Pingelised suhted partneri, laste, vanemate või oma sugulastega, tervisega seotud teemad, külluse ja rahulolu suurendamine oma elus, töö, elukoha või muude valikute tegemine jne. Tihti on suur abi ka lühi konstellatsioonist, kui panna teema/probleem väljale üles ja näha seda pilti kuidas asjad tegelikult on
Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ja selleks ei pea ennast kuidagi ette valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda.
Osaluspanus:
Osalemine asendaja/vaatlejana 15 eurot.
Lühi konstellatsioon 35 eurot.
Isikliku teemaga konstellatsioon 110 eurot (etteregistreerimisega).
Tasumine kohapeal sularahas.
Osalustasu sisaldab suupisteid.
Kui teed isikliku teemaga konstellatsiooni või lühi konstellatsiooni, siis eraldi osalemistasu ei pea maksma.
Kuna tööde arv on piiratud, siis teata varakult oma töö soovist. Lühi konstellatsiooni soov tekib tihti ka kohapeal.
Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.
Osalemiseks on kindlasti vaja registreerida hiljemalt töötoa toimumise hommikuks.
Teata osalemisest e-post: merle.meitus@gmail.com või helista 511 7563.
Töötuba toimub teisipäeval, 15. novembril kell 18.00 – 21.30 Ülikooli 3, Tartus.
Töötuba viib läbi sertifitseeritud perekonstellöör Merle Meitus.
Eesti Professionaalsete konstellööride assotsiatsiooni liige