Lühikonstellatsioonide töötuba – Erinevad suhted elus, Jõgeval

When

13.11.2022    
14:00 - 20:00

Oled Sa kunagi mõelnud sügavamalt, kuidas mõjutavad Sinu elu suhted, erinevad suhted – suhe partneriga, suhe emaga, suhe isaga, suhe tütrega, suhe pojaga, suhe töökaaslasega jne. Kui suhtes/suhtlemises on kõik hästi, siis energia voolab teie vahel, pingeid ei ole. On hea ja kerge olla. 

Kui aga suhtes on probleemid/tülid, siis tunned, kui palju raskust ja valu see tekitab Sinu hinges ja kehas. Energia on teie vahel blokeeritud ja ei voola. Ja tunned, kuidas  see Sind rõhub, väsitab, mõjutab igapäevast elu ja takistab elada kerguses. Seetõttu on hea mingil hetkel üle vaadata erinevaid suhte seisundeid oma elus ja näha, mis on selles sinu jaoks oluline ja võimalusel neid korrastada.

Seekord keskendume erinevatele suhetele. Vaatame erinevaid suhteid Sinu elus lühikonstellatsioonide kaudu. Asetades väljale oma suhte teema, saad näha milline on see pinge koht teie vahel, mis takistab energiavoolu, näed seda kõrvalt, mõistad ja tulevad taipamised. Olenevalt töö käigust, vabastame pinge, et energia saaks jälle voolata ja Sinu hing saab tagasi rahu ja kerguse.

Lisaks teeme väikseid töid erinevatel teemadel, mis aitavad Sul näha iseennast teise koha pealt iseenda sees, millele Sa pole ehk seni mõelnudki. Igal hetkel muutud Sina ja igal uuel hetkel mingit teemat vaadates näitab see Sulle midagi uut. Hea on ju teada, kuidas Sinu jaoks Elus parasjagu mingid seisundid on.

Näitan ka kuidas erinevad sündmused elus muudavad täielikult peresiseseid dünaamikaid. See võib olla väga üllatav, kuidas ühte inimest puudutav teema mõjutab hinge tasandil kõiki teisi selles süsteemis.

Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ja selleks ei pea ennast kuidagi ette valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda.

Osalemine töötoas 55 eurot. Tasumine kohapeal sularahas. Osalustasu sisaldab suupisteid.

Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.

Töötuba toimub lpühapäeval, 13. novembril kell 14.00 – 20.00 Aasa tn 8, Jõgeval.

Osalemiseks on kindlasti vaja registreerida kuna osalejate arv on piiratud!

Teata osalemisest e-post: merle.meitus@gmail.com  või  tel 511 7563.

Töötuba viib läbi Merle Meitus, sertifitseeritud perekonstellöör, Eesti Professionaalsete konstellööride assotsiatsiooni liige.