Konstellatsioonide töötuba


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

10.11.2020    
21:30 - 23:30

Konstellatsioonide töötoas teeme soovijatele nii lühikesi universaalseid minikonstellatsioone (disaine), kui ka täispikki konstellatsioone isikliku teemaga. Läbi konstellatsiooni välja on sul võimalik vaadata ükskõik millist hetkel olulist teemat sinu elus, saada teada, miks see on tekkinud, kelle või millega seotud ja kuidas leida parim lahendus.
Teemad võivad varieeruda seinast-seina. Pingelised suhted partneri, laste, vanemate või oma sugulastega, tervisega seotud teemad, külluse ja rahulolu suurendamine oma elus, töö, elukoha või muude valikute tegemine jne. Vastuseid saab otsida kõigele, mis hetkel sinu elus muret tekitab.
Tihti on suur abi ka juba sellest, kui panna teema/probleem väljale üles ja näha seda pilti kuidas asjad tegelikult on (teha disain).
Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ja selleks ei pea ennast kuidagi ette valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda.

Loe rohkem infot minu kodulehelt

Osaluspanus:
Osalemine asendaja või vaatlejana 15 eurot.
Disain ehk minikonstellatsioon 25 eurot.
Isikliku teemaga töö (konstellatsioon) 65 eurot (etteregistreerimisega).
Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele. Alati on võimalik tööd teha ka varjatud meetodil st, et kohalolijad ei tea mis teemaga on tegemist ja keda väljal esindatakse.
Oodatud on ka mehed!

Siit saab lugeda osalejate tagasisidet:

NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI TUNNED ENNAST HAIGENA, OLED KOKKUPUUTUNUD VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD OLEMA KARANTIINIS.
Teata kindlasti osalemisest e-post: merle.meitus@gmail.com või kirjuta sõnum FB-s. Kui märgite ürituse juures „osalen“ või „huvitatud“, siis saatke ka sõnum või e-kiri kinnitusega, et kindlasti osalete, siis saadan ka täpse aadressi kuhu tulla.
Konstellatsioonide töötuba toimub Jõgeval, TEISIPÄEVAL, 10. novembril kell 18.30.
Infot võib jagada! Sinu jagamise kaudu võib see jõuda inimeseni, kes seda hetkel väga vajab.