Reedeõhtune teraapiline meditatsioon

When

23.10.2020    
22:00 - 23:30

Eelmisel reedel toimunud esimene teraapiline meditatsioon, mille käigus salvestati värvide kaudu paberile enda sisemaailm, osutus energeetiliselt niivõrd võimsaks, et see üllatas mind ennastki.
Iga osaleja paberile ilmus tema sisemaailma peegelpilt ja iga pilt oli väga kõrge sagedusega. Loodud maal on selle looja jaoks väga oluline energiamaal, mis kannab endas tervendavat energiat ja on alati sinuga. Vaadates maali on võimalik tasakaalustada ja tervendada oma sisemaailma.
Seega – jätkame energiamaalide loomist. Läbi sellise meditatiivse loomingu võib pääseda ligi väga olulisele ja isiklikule infole, lahendada minevikuprobleeme, tasakaalustada ja tervendada ennast.
Seekord kohtud oma Sisemise Lapsega. See on üks väga eriline osa sinust, osa sinu hingest, keda sa oled ehk ära kaotanud ja unustanud, kuid kes samuti vajab tervendust ja hoolt, kuna on haiget saanud. See on osa sinust, kes on mänguline ja loov, kes on maailmale avatud, uudishimulik ja tahab kõike tundma õppida, kõike kogeda, kuid kes sageli on allasurutud või halvasti koheldud. See on osa sinust enesest, kui sinu hing oli veel nii puhas ja õrn, siis kui olid veel laps, rõõmus ja mänguline, õnnelik.
Selleks, et teha energiamaal, pole vaja perfektseid tehnilisi oskusi ja võtteid, pigem olla avatud, tundlik ja loominguline. Oluline on eelhäälestus ja taotlus ja siis ilmub sinna see, mis ilmuma peab. Iga maal on mõnes mõttes üllatus ja avab ennast alles põhjalikumal uurimisel.
Reedeõhtused meditatsioonid on minu poolt loodud selleks, et aidata sul vabaks lasta kõik see, mida sa enam ei vaja, et tekiks uus sisemine tühi ruum ja täita see millegi täiesti uuega – saad vastu võtta kerguse, meelerahu ja heaolutunde, saad tagasi sisemise kontakti iseendaga.
Meditatsioon ehk meelerännak on praktika, mille käigus sa rändad oma sisemaailmas, õpid märkama oma keha, mõtteid ja tundeid.
Kui oled vaikuses, sulged silmad ja lõdvestad oma keha, hakkab aju teistmoodi tööle. Rahulik muusika ja kujutlused aitavad veelgi kaasa ajurütmide aeglustamisele ja su teadvusseisund muutub. Tavapärane mõttesagin ajus vaibub ja nii pääseb lihtsamini ligi alateadvusele, et harjumuspäraseid ja oma aja ära elanud mõtte- ja käitumismustreid mõista ja muuta.
Meditatsioon aitab kiirest elutempost tingitud stressiga toime tulla ning keerulistes olukordades rahulikuks jääda, aitab väsimusest kiiresti välja puhata, tekitab head tunnet ja rõõmsat meelt.
Aitab sul iseennast, oma vajadusi ja soove paremini tundma õppida ja see omakorda aitab õigemaid otsuseid vastu võtta.
Aitab näha ennast ja elu uuest vaatenurgast, särada inspiratsioonil ja olla avatud headele ideedele, suurendab enesekindlust.
Meditatsioon ei eelda varasemat mediteerimispraktikat.
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI OLED HAIGLANE, TUNNED ENNAST HALVASTI, OLED OLNUD KONTAKTIS VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD VIIBIMA KARANTIINIS!
Kaasa palun võta matt, pleed ja padi. Kui soovid mediteerida istudes, siis palun võta kaasa ainult pleed.
Oodatud on naised, mehed, noored!
Osaluspanus 10 eurot.
Kohtade arv on piiratud!
Meditatsiooniõhtu toimub reedel, 23. oktoobril Jõgeval, algusega kell 19.00.
Kes on tulemas, siis neile teatan täpse aadressi, seega osalejad palun kirjutage mulle e-post: merle.meitus@gmail.com või sõnumisse.

Siit saab lugeda osalejate tagasisidet:

Meditatsiooni kohta saab rohkem lugeda minu kodulehelt:
Võib jagada!