Meditatiivne siserännak 30.11 ja 1.12 Tartus


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

30.11.2021    
19:30 - 21:00

Üritus Facebookis siin.
Meditatsiooniõhtu toimub kahel päeval, saad valida endale sobiva aja. Registreerimisel märgi kindlasti kummal kuupäeval osaled.
Sellel korral kohtud oma väeloomaga. Ta on sinu teenäitaja, kes suunab, õpetab ja viitab ürgsetele annetele, mis on sulle sünniga kaasa antud. See on sinu suurim ressurss, selles on sinu enesekindlus ja elamise julgus, selles seisundis tunnetad mida tähendab nautida elu rikkust, sügavust ja ilu.
Minu meditatsioonid aitavad sul leida üles sinu päris olemuse, olla ühenduses iseendaga, oma hingega. Niiviisi vaikselt liikudes tunned, kuidas sinu sisemaailm avardub, energia muutub sinu sees ja tekib ruumi, et saaksid vastu võtta uusi asju oma ellu ja olla kerguses.
Meditatsiooni ajal liigud õrnalt ja kergelt iseenda sees. See on sinu aeg – lihtsalt vaikuses iseendaga, aeg kus lubad oma kehal ja meelel lõdvestuda. Selles lubamise seisundis saab tulla kõik see, milleks oled valmis, Universum toetab sind ning asjad hakkavad juhtuma.
Kui saad sellel õhtul enda jaoks kasvõi ühe mõtte või taipamise, mis sind kõnetab, siis sinu hing on midagi ära tundnud, miski käivitub sinus ja see hakkab sind suunama.
Hing armastab tühjust, aeglust, avarust, lihtsust ja vaikust. Olles vaikuses on sul võimalus oma hinge kuulata. Kuulatades oma hinge ja tehes valikuid selle põhjal, märkad peagi, kuidas Elu voolab Loojaga ühes rütmis. Looja peab pidu sinu sees.
Meditatsioon toimub kas toolil istudes või lamades. Kui soovid lamada, siis võta kaasa matt ja padi. Pleedid on kohapeal olemas.
Kui sulle sobib mediteerimine väikeses grupis, hubases ja hoitud ruumis, siis varu endale aega, et saaksid pärast meditatsiooni olla veel mõnusalt selles uues kerges energias ja rahulikult teed juua.
Osaluspanus 12 eurot.
Väike grupp! Kuna osalejate arv on piiratud, siis on kindlasti vajalik eelregistreerimine.
Palun anna teada, kui soovid osaleda ja märgi ka millisel päeval osaled.
Kui märgid Facebookis “osalen” või “huvitatud”, siis saada kindlasti kinnitus, et osaled. Arvestan ainult nendega, kes on mulle kirjutanud. Kirjuta kas e-post merle.meitus@gmail.com, FB sõnumisse või helista 511 7563.
Meditatsiooniõhtud toimuvad teisipäeval, 30. novembril kell 19.30 ja kolmapäeval, 1. detsembril kell 19.30 Tartus, Kompanii tn 10, 2. korrusel.
Meditatsiooni kohta saab rohkem lugeda minu kodulehelt siin.