Meditatsiooniõhtu Tartus


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

03.11.2022    
19:00 - 20:30

Meditatsiooniõhtu neljapäeval, 3. novembril kell 19.00 -20.30 Tartus Kompanii tn 10, 2. korrus.

Minu juhendatud meditatsioonid aitavad sul leida üles sinu päris olemuse, olla ühenduses iseendaga, oma hingega.
Niiviisi vaikselt liikudes tunned, kuidas sinu sisemaailm avardub, energia muutub sinu sees ja tekib ruumi, et saaksid vastu võtta uusi asju oma ellu ja olla kerguses.
Meditatsiooni ajal liigud õrnalt ja kergelt iseenda sees. See on sinu aeg – lihtsalt vaikuses iseendaga, aeg kus lubad oma kehal ja meelel lõdvestuda. Selles lubamise seisundis saab tulla kõik see, milleks oled valmis, Universum toetab sind ning asjad hakkavad juhtuma.
Kui saad sellel õhtul enda jaoks kasvõi ühe mõtte või taipamise, mis sind kõnetab, siis sinu hing on midagi ära tundnud, miski käivitub sinus ja see hakkab sind suunama.
Hing armastab tühjust, aeglust, avarust, lihtsust ja vaikust. Olles vaikuses on sul võimalus oma hinge kuulata. Kuulatades oma hinge ja tehes valikuid selle põhjal, märkad peagi, kuidas Elu voolab Loojaga ühes rütmis. Looja peab pidu sinu sees.

Siit saad lugeda, kuidas meditatsioon mõjub Sinu hingele, kehale ja vaimule: siin
Meditatsiooni ajal võid kas istuda või lamada. Võta kaasa padi, pleed ja matt, kui soovid lamada.
Kui sulle sobib mediteerimine väikeses grupis, hubases ja hoitud ruumis, siis varu endale aega, et saaksid pärast meditatsiooni olla veel mõnusalt selles uues kerges energias ja tassikese teed juua.
Osaluspanus 12 eurot (kohapeal sularahas)
NB! Väike grupp! Kuna osalejate arv on piiratud, siis on väga oluline eelregistreerimine.
Kui märgid Facebookis “osalen” või “huvitatud”, siis saada kindlasti kinnitus, kui osaled. Kirjuta kas e-post merle.meitus@gmail.com, FB sõnumisse või helista 511 7563.
Arvestan ainult nendega, kes on mulle teatanud.
Meditatsiooni õhtut viib läbi Merle Meitus