Reedeõhtune meditatsioon

When

25.09.2020    
19:00 - 21:30

Reedeõhtused meditatsioonid on minu poolt loodud selleks, et aidata sul vabaks lasta kõik see, mis on sind nädala jooksul negatiivselt mõjutanud, sind ärritanud aga millest ikka veel ehk kinni hoiad. Vabastades kõik selle, teed enda sees ruumi uutele energiatele – saad vastu võtta kerguse, meelerahu ja heaolutunde, saad tagasi sisemise kontakti iseendaga.
Meditatsioonis loodud uus puhas ja kerge energia salvestub sinu kehasse ja kannab sind järgnevatel puhkepäevadel kerguses, meelerahus ja heaolutundes. Olles sisemises kontaktis iseendaga, saad olla õnnelikum, rohkem märgata, olla hetkes – pühenduda perele, lastele, iseendale või sellele, mida sulle väga meeldib teha. Või hoopis keskendud mitte midagi tegemisele – ka selles on ilu, selles on vaikus, kuulata lihtsalt vaikust.
Meditatsioon ehk meelerännak on praktika, mille käigus sa rändad oma sisemaailmas, õpid märkama oma keha, mõtteid ja tundeid.
Kui oled vaikuses, sulged silmad ja lõdvestad oma keha, hakkab aju teistmoodi tööle. Rahulik muusika ja kujutlused aitavad veelgi kaasa ajurütmide aeglustamisele ja su teadvusseisund muutub. Tavapärane mõttesagin ajus vaibub ja nii pääseb lihtsamini ligi alateadvusele, et harjumuspäraseid ja oma aja ära elanud mõtte- ja käitumismustreid mõista ja muuta.
Meditatsioon aitab kiirest elutempost tingitud stressiga toime tulla ning keerulistes olukordades rahulikuks jääda, aitab väsimusest kiiresti välja puhata, tekitab head tunnet ja rõõmsat meelt.
Aitab sul iseennast, oma vajadusi ja soove paremini tundma õppida ja see omakorda aitab õigemaid otsuseid vastu võtta.
Aitab näha ennast ja elu uuest vaatenurgast, särada inspiratsioonil ja olla avatud headele ideedele, suurendab enesekindlust.
Meditatsioon ei eelda varasemat mediteerimispraktikat.
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI OLED HAIGLANE, TUNNED ENNAST HALVASTI, OLED OLNUD KONTAKTIS VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD VIIBIMA KARANTIINIS!
Kaasa palun võta matt, pleed ja padi. Kui soovid mediteerida istudes, siis palun võta kaasa ainult pleed.
Oodatud on naised, mehed, noored!
Osaluspanus 10 eurot.
Kohtade arv on piiratud!
Meditatsiooniõhtud toimuvad reede õhtutel Jõgeval, algusega kell 19.00.
Kes on tulemas, siis neile teatan täpse aadressi, seega osalejad palun kirjutage mulle e-post: merle.meitus@gmail.com või sõnumisse.
Meditatsiooni kohta saab rohkem lugeda minu kodulehelt.
Tänan Serenat tagasiside eest! Avaldan selle ka siin:
Meditatsioonis kogetu on võimas ja rahustav. Rännates ja kujutledes annan ära selle, mida enam ei vaja ja võtan vastu uusi tundeid ja asju, mida tahan oma ellu. Mulle meeldivad erinevad meditatsioonid aga erilised on reedeõhtused. Seal lasen vabaks kogu nädala kogunenud pinged. Puhanuna ja positiivses energias olen kogu nädalavahetuse ja järgnevatel päevadelgi. Tegelen meditatsiooniga ka kodus aga grupis kogetu on kordades võimsam.
Suur tänu Merle! Jõudu ja jaksu eriliste võimaluste pakkumisel Jõgeval. Sellised võimalused on suurepärased, sest ei pea Tartusse sõitma.
Serena