Konstellatsiooni meetodil põhinev töötuba

When

08.12.2020    
20:30 - 22:30

Selles töötoas teeme erinevaid huvitavaid grupitöö harjutusi, mis aitavad sul õppida iseennast paremini tundma ja näha iseennast täiesti uue pilguga.
Mõned märksõnad selleks õhtuks:
Enda ja teiste tunnetus kehaga – kuidas olla kohal.
Rutiin – meil on elus palju rutiine ja see tundub meie jaoks nii loomulik. Aga mis juhtub siis, kui me toome need esile, teadvustame endale ja paneme sõnadesse?
Ressurss – mis on see ressurss, omadus mida vajad oma ellu juurde? Igaühel meist on seljataga tohutu vägi – suguvõsa vägi, mis on nähtamatu tugi ja aitab toime tulla ebameeldivustega ning lahendada keerulisi situatsioone. Suguvõsal on meile väga palju anda – suguvõsa energia on tohutu jõud ja sul on võimalus seda vastu võtta. Soovijad saavad teha disaini suguvõsast puuduoleva ressursi võtmiseks. Kes on seda varem teinud teavad, et see on oma olemuselt väga võimas töö ja annab energeetiliselt suure väe.
Usun, et kõik see, mida me selles töötoas teeme sobib imehästi jõulueelsesse aega ja annab sulle kaasa täiesti uue energia.
Osaluspanus töötoas 25 eurot.
Konstellatsioonide töötuba toimub teisipäeval, 8. detsembril kell 18.30.
Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.
Oodatud on kindlasti ka mehed!
Teata kindlasti osalemisest e-post: merle.meitus@gmail.com või kirjuta sõnum FB-s. Kui märgite ürituse juures „osalen“ või „huvitatud“, siis saatke ka sõnum või e-kiri kinnitusega, et kindlasti osalete, siis saadan ka täpse aadressi kuhu tulla, kui osaled esmakordselt.
Seda infot võib jagada! Sinu jagamise kaudu võib see jõuda inimeseni, kes seda hetkel väga vajab.
HOIAME ENNAST JA TEISI, KANNAME MASKI.
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI OLED HAIGLANE, TUNNED ENNAST HALVASTI, OLED OLNUD KONTAKTIS VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD OLEMA ISOLATSIOONIS!