Meditatiivne siserännak


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

04.12.2020    
21:00 - 23:00

Selles maagilises rännakus liigume läbi tühjusest, et lasta vanadel asjadel minna, puhastada ja teha ruumi sinu sees, kuhu saaks asemele tulla uued asjad, mida vajad just praegu oma ellu. Seejärel liigud läbi erinevate kosmiliste tasandite, kus kohtud oma teejuhiga, kes just praegusel hetkel sinuga töötab, sind aitab ja juhatab.
Meditatsioon ehk meelerännak on praktika, mille käigus sa rändad oma sisemaailmas, õpid märkama oma keha, mõtteid ja tundeid.
Tihti kerkivad meditatsiooni ajal alateadvusest üles hoopis muud teemad, mida oled ehk endasse ära peitnud, arvates, et nii on kergem. Kuna oled sel ajal ühenduses oma alateadvusega, siis sinul hingel on võimalus sulle märku anda, millega on vaja tegeleda, et sinu hing saaks terveneda.
Kui oled vaikuses, sulged silmad ja lõdvestad oma keha, hakkab aju teistmoodi tööle. Rahulik muusika ja kujutlused aitavad veelgi kaasa ajurütmide aeglustamisele ja su teadvusseisund muutub. Tavapärane mõttesagin ajus vaibub ja nii pääseb lihtsamini ligi alateadvusele, et harjumuspäraseid ja oma aja ära elanud mõtte- ja käitumismustreid mõista ja muuta.
Meditatsioon ei eelda varasemat mediteerimispraktikat.
HOIAME ENNAST JA TEISI, KANNAME MASKI.
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI OLED HAIGLANE, TUNNED ENNAST HALVASTI, OLED OLNUD KONTAKTIS VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD OLEMA ISOLATSIOONIS!
Kaasa palun võta matt, pleed ja padi. Kui soovid mediteerida istudes, siis palun võta kaasa ainult pleed.
Osaluspanus 10 eurot.
Kohtade arv on piiratud!
Meditatsiooniõhtu toimub reedel, 4. detsembril Jõgeval, algusega kell 19.00.
Kui tuled esimest korda, siis palun kirjuta mulle sõnumisse ja teatan sulle täpse aadressi.
Siit saab lugeda osalejate tagasisidet:

Meditatsiooni kohta saab rohkem lugeda minu kodulehelt: