Reedeõhtune meditatsioon Jõgeval

When

27.11.2020    
21:00 - 23:00

Seekordses meditatsioonis puhastad ja tervendad oma valguskeha. Lisaks, olles ühenduses kõrgemate dimensioonidega on võimalik tuua sealt käesolevasse reaalsusesse kaasa neid omadusi, oskusi, kogemusi, teadmisi, millest hetkel puudust tunned. Mõtle, milline omadus on sinu kasvuks praegu kõige vajalikum.
Meditatsiooni lõpus on sul võimalik luua enda väemandala. Luues mandala, loome endale isikliku sümboli, mis väljendab seda, kes me oleme siin hetkes – praegusel momendil. Isikliku väemandala loomine aitab saada kontakti oma väekeskusega – toetab sisemist kindlust, julgust, enese armastamist ja aktsepteerimist. Loodud mandala aitab seda vaadates taas kogeda iseenda piiritut potentsiaali, enesekindlust ja väge oma elu kujundamisel.
Luues mandala, loome oma püha ruumi, kaitstud koha. Ring sümboliseerib kaitsvat piiri meie psühholoogilisele ja füüsilisele “Minale”. Sel põhjusel on ringi joonistamine sageli rahustava efektiga ning loob turvatunde. Sisepinged saavad maalimise kaudu vabaneda ja keha ning meel seeläbi lõdvestuda.
Mandala loomine võimaldab terveneda, ennast avastada ja toetab isiklikku kasvu – tõlgendades ise loodud mandala sümboolset keelt, mõistame paremini oma tegelikku olemust.
Läbi sellise meditatiivse loomingu võib pääseda ligi väga olulisele ja isiklikule infole, tasakaalustada ja tervendada ennast.
Kui sa ei soovi pärast meditatsiooni maalida, siis ei pea seda tegema – tule lihtsalt lõõgastuma.
Meditatsioon ehk meelerännak on praktika, mille käigus sa rändad oma sisemaailmas, õpid märkama oma keha, mõtteid ja tundeid.
Tihti kerkivad meditatsiooni ajal alateadvusest üles hoopis muud teemad, mida oled ehk endasse ära peitnud, arvates, et nii on kergem. Kuna oled sel ajal ühenduses oma alateadvusega, siis sinul hingel on võimalus sulle märku anda, millega on vaja tegeleda, et sinu hing saaks terveneda.
Kui oled vaikuses, sulged silmad ja lõdvestad oma keha, hakkab aju teistmoodi tööle. Rahulik muusika ja kujutlused aitavad veelgi kaasa ajurütmide aeglustamisele ja su teadvusseisund muutub. Tavapärane mõttesagin ajus vaibub ja nii pääseb lihtsamini ligi alateadvusele, et harjumuspäraseid ja oma aja ära elanud mõtte- ja käitumismustreid mõista ja muuta.
Meditatsioon ei eelda varasemat mediteerimispraktikat.
HOIAME ISEENNAST JA TEISI – KANNAME MASKI.
NB! PALUN JÄÄ KOJU, KUI OLED HAIGLANE, TUNNED ENNAST HALVASTI, OLED OLNUD KONTAKTIS VIIRUSE KANDJAGA VÕI PEAD OLEMA ISOLATSIOONIS!
Kaasa palun võta matt, pleed ja padi. Kui soovid mediteerida istudes, siis palun võta kaasa ainult pleed.
Oodatud on naised, mehed, noored!
Osaluspanus 10 eurot.
Kohtade arv on piiratud!
Meditatsiooniõhtu toimub reedel, 27. novembril Jõgeval, algusega kell 19.00.
Kui tuled esimest korda, siis palun kirjuta mulle ja teatan sulle täpse aadressi. Kirjutada võib e-post: merle.meitus@gmail.com või sõnumisse.
Siit saab lugeda osalejate tagasisidet:

Meditatsiooni kohta saab rohkem lugeda minu kodulehelt: