Konstellatsioonid Jõgeval


Warning: Undefined variable $post in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data01/virt77718/domeenid/www.merlemeitus.eu/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 876

When

09.10.2019    
18:30 - 21:00

Where

Jõgeva Kultuurikeskus
Aia 6, Jõgeva

Meie elu mõjutavad väga erinevad probleemid – suhted lastega, partneriga, vanematega, ebaõnnestumised elus, haigused, ebakindlus, raske teha otsuseid jne.
Konstellatsioon on teraapiline tööriist, mis näitab seda, mida me muidu ei näe – algpõhjuseid meid puudutavatele probleemidele. Alles siis, kui probleemi põhjus on saanud nähtavaks, on meil võimalik tuua oma ellu suuri muutusi.
Kui tunned, et sinu elus on mingi takistus, mis häirib igapäeva elu (tunne, situatsioonid, suhted jne), võimaldab konstellatsiooni meetod vaadata, millega see on seotud ning leida ressurssi sellest vabanemiseks. Meetod on väga sügav ja puudutav.
Osaluspanus:
Osalemine asendaja või vaatlejana 15 eurot.
Disain ehk minikonstellatsioon 20 eurot.
Isikliku teemaga töö (konstellatsioon) 50 eurot (etteregistreerimisega).
Kui soovid konstellatsioonis (isikliku teemaga töös) rohkem privaatsust, siis on võimalik eelnevalt, enne algust teha vestlus ja konstellatsioonis kasutada varjatud meetodit, st et asendajad ei tea, mis teemat käsitletakse.
Ainult isiklik kogemus aitab mõista, kuidas konstellatsioon toimib ja ainult oma keha kaudu on võimalik saavutada usaldus, et niisugune fenomen eksisteerib.

Infot võib jagada! Ehk jõuab just sinu jagamise kaudu see inimesteni, kes seda praegu väga vajavad.

Palun registreeri alati osalemine, kas kirjutades e-post: merle.meitus@gmail.com, saates sõnumi Facebooki või märgi ürituse juurde „osalen“. Kui mingil põhjusel selgub, et sa siiski ei saa osaleda, kuigi oled registreerinud, siis palun anna ka sellest teada.

Kui arvad, et FB-s jagatud info ei jõua alati sinuni ja soovid infot konstellatsioonide toimumise kohta ka e-postile, siis anna sellest märku ja lisan sind listi.
Küsimuste korral võib helistada tel 511 7563 Merle.
Oodatud on kindlasti ka mehed. Erinevad teemad, mis meid elus puudutavad mõjutavad sarnaselt nii mehi kui naisi.
Tule ja muuda oma elu!

Konstellatsioonide õhtu toimub Jõgeva Kultuurikeskuses.
Rohkem infot konstellatsioonide kohta saab lugeda minu kodulehelt:
https://merlemeitus.eu/konstellatsioonid/